reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja też nie wiem :)))
Niby chciałabym podejść zdroworozsądkowo, ale jestem panikarą i chyba jednak nie umiem :)
Dziś pewno podjadę na bete sprawdzić czy wszystko ok, to może dotrwam do kolejnego tygodnia ;)
Ja dzisiaj rano już poleciałam na bete, bo nie wytrzymałam [emoji23] swojemu chłopowi nic nawet o tym nie mówie, bo mnie ostatnio opierdzielił jak panikowalam i stresowałam sie czekając na wyniki[emoji3]
 
Dam, dam :) 31.07 miałam bete prawie 300 więc z tego co wyliczyłam dzisiaj powinno być ok 2400.. kurcze jakoś dużo... mam nadzieje ze bedzie ok :)
Może dużo bo bliźniaki :D ja w czwartek miałam betę 300 to w dzień wizyty powinnam też mieć koło 2400 :) A kiedy miałaś termin miesiączki? Idziemy łeb w łeb ;)
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Jutro mam termin miesiączki i czuje się tak jak zawsze przed, to znaczy, czuje jakby tam na dole był jakiś balonik, który zaraz pęknie i dostanę @. Czy Wy też tak się czulyscie na początku ciąży? Nie chce robić testu za szybko, A to uczucie że może polecieć mi w każdej chwili odbiera mi nadzieję:(
 
Do góry