reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Te 2400 to dzisiaj powinna mi wyjsc taka beta wedlug moich obliczen, a jaka bedzie to sie okaże :D dzisiaj zaczęłam 6 tydzien, ostani okres 02.07.2019 :)
 
reklama
Wiesz ciężko powiedzieć. Jeżeli były przytulasy to jest nadzieja :) ja nie czułam by miała przyjść miesiączka. Pojawił się śluz i czułam raczej j, że to ciąża. Test zrobiłam popołudniu, dzień przed miesiączka, bo miałam ochotę na wino. Wyszedł pozytywny.
 
Dziewczyny pomóżcie. Jutro mam termin miesiączki i czuje się tak jak zawsze przed, to znaczy, czuje jakby tam na dole był jakiś balonik, który zaraz pęknie i dostanę @. Czy Wy też tak się czulyscie na początku ciąży? Nie chce robić testu za szybko, A to uczucie że może polecieć mi w każdej chwili odbiera mi nadzieję:(
Każdy ma inne objawy ciąży, jednak wiele kobiet porównuje je do tych miesiaczkowych, także spokojnie :) Ja już bym nie wytrzymała i zrobiłbym test. U mnie pozytywne (blade kreski) wyszły na 3 dni przed miesiączka.
 
Każdy ma inne objawy ciąży, jednak wiele kobiet porównuje je do tych miesiaczkowych, także spokojnie :) Ja już bym nie wytrzymała i zrobiłbym test. U mnie pozytywne (blade kreski) wyszły na 3 dni przed miesiączka.
Ja już też wytrzymać nie mogę:) piersi bolą tak zupełnie inaczej:) ale dziwi mnie to że czuje tak jakby miała za chwilę polecieć tak jak,zawsze co miesiąc:(
 
reklama
Do góry