reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry
Mam nadzieję że każda się wyspała:rolleyes:
To mój dzisiejszy tescik.. Troszkę ciemniejszy, ale to jeszcze nie to co chcę zobaczyć.. Tak że ... Teraz w nosie to mam next test w Sobotę nie będę sie już torturować
 

Załączniki

  • 20190801_075135~2.jpg
    20190801_075135~2.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 177
Dzień dobry
Mam nadzieję że każda się wyspała:rolleyes:
To mój dzisiejszy tescik.. Troszkę ciemniejszy, ale to jeszcze nie to co chcę zobaczyć.. Tak że ... Teraz w nosie to mam next test w Sobotę nie będę sie już torturować
Najważniejsze że kreska widoczna i nie trzeba się przyglądać bo widać ja od razu. Ja nigdy nie należałam do osób cierpliwyc ale teraz to już przechodzę sama siebie :-D im bliżej do terminu 1 tym coraz trudniej się powstrzymać przed testowaniem ale z drugiej strony boję się rozczarować a tak to przynajmniej nadzieję mam...
 
Witam was serdecznie i Gratuluję każdej z osobna.
U mnie dziś 11 DPO i coś takiego...
Co o tym myślicie? Ja jeszcze nie jestem pewna.

Kreseczka ladnie widoczna, widzialam dzisiejszy test i jest ladniejsza kreseczka wiec gratuluje! na kiedy termin Ci wypada?

Dziewczyny mam wynik bety <0,200 :(((( no trudno wiem, że jeszcze nic straconego i wciąż żyje nadzieją :DDD poczekam do poniedziałku do @ i wtedy dopiero zatestuje :) pozdrawiam was!!!

okropne to czekanie! trzymam kciuki!

Ciaza potwierdzona, jest pecherzyk, badania zlecone, termin ok. 4 kwietnia

Gratulacje!

Gratulacje :) ja dziś zrobiłam kolejny 4 już test i znów dwie kreski, jutro będę dzwonić się umawiać na wizytę.

gratulacje, na kiedy masz termin?

U mnie beta cały czas ta sama 2.30 także ciąży nie ma. Życzę wszystkim nudnych 9 miesięcy, aby jak najwiecej Was tutaj zostało :) powodzenia!

pomyslnosci w kolejnym cyklu! trzymaj sie cieplutko!

Dziewczyny może niedługo będzie trzeba zrobić jakąś listę dziewczyn i daty porodu.. :)

warto zaczac bo zaczynamy sie gubic ;)
zrobie pierwszy post i tam bedziemy wpisywac kolejne dziewczyny, ktore sie pojawia!
 
Nie wiem czy mogę już dziękować:-p
Martwi mnie że po czasie kreseczka robi się jaśniejsza, ale to wszystkie takie same testy... Więc może one tak mają. W sobotę zrobię ten digitalny powinno się wyjaśnić , chyba że to coś tam przebija .
Jeśli wszystko bedzue dobrze... To wypadałoby na 13:-p
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. @ dziś mnie w pracy nawiedziła. Jeszcze nie miałam tak krótkiego cyklu. SZOK

Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę spokojnych ciąż. :)
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. @ dziś mnie w pracy nawiedziła. Jeszcze nie miałam tak krótkiego cyklu. SZOK

Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę spokojnych ciąż. :)
Lepiej jak przychodzi szybciej, lepsze to niż trwanie w niepewności
Już to pisałam Maj to piękny miesiąc, bierzecie się do roboty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :) chciałabym się przywitać z prawdopodobną datą na 5.04.2020 :-) wczoraj byłam u ginekologa, niestety powiedział, ze widzi tylko małą, czarną kropeczkę i z usg nie może potwierdzić ciąży. Wysłał mnie na beta hcg, które wykonałam dzisiaj i już odebrałam wynik - prawie 500 :) kolejna wizyta 19.08. Objawy to senność i brak apetytu.
Pozdrawiam Was i życzę zdrowia
 
Do góry