reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Cześć Dziewczyny :) dołączam, OM 27.06. 26go lipca 2 wyraźne kreski. Za dwa dni idę potwierdzić u gina. Nie za wcześnie? ale ciężko byłoby mi wytrzymać dłużej żeby potwierdzić.
 
Mam betę - 2.30 (8dpo) 6 dni do okresu.. kurczę, niby ciąża od 5[emoji33]
U mnie 7 dni do okresu i chciałam robić jutro bete, ale patrząc po Twoim przykładzie to pewnie miałabym podbny wynik do Ciebie więc chyba sobie odpuszczę i się jeszcze wstrzymam bo to bez sensu. A Ty kiedy będziesz powtarzać wynik ;) ???
 
U mnie 7 dni do okresu i chciałam robić jutro bete, ale patrząc po Twoim przykładzie to pewnie miałabym podbny wynik do Ciebie więc chyba sobie odpuszczę i się jeszcze wstrzymam bo to bez sensu. A Ty kiedy będziesz powtarzać wynik ;) ???

Powtórzę albo zrobię test w czwartek :)
 
reklama
Witajcie.

Chciałabym poczekać na rozwój wydarzeń w Waszym towarzystwie. Otóż ostatnią @ miałam 6.07 termin kolejnej to 3.08. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby @ się nie pojawiła. Zamierzam zrobić test dzień po terminie. A teraz żyje nadziejami.

Objawy które mam to ból piersi i pobolewanie podbrzusza. Wiem że to nic nadzwyczajnego bo przed okresem też tak miewam.

Czytałam w necie że dużo spośród oczekujących kobiet ma dużo śluzu w tym okresie. Co Wy na to?
 
Do góry