reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Część Dziewczyny od początku Was czytam, ale teraz odważyłam się do Was dołączyć termin 21.04.2020 to moje 1 dzieciątko. Jestem w 8+6 t. Mam 33 lata.

Hej, można dołączyć? OM 08 lipca, termin wychodzi na 13 kwietnia 2020 r. Czytam od początku, ale bardzo się boję - na poczatku plamienia, na ostatnim usg, prawie dwa tygodnie temu tętno płodu za wysokie. Kolejna wizyta 27 września, ciekawe czy wytrzymam :)

Hejo [emoji112]
Czujcie się jak u siebie [emoji6][emoji8]
 
reklama
Bardzo się cieszę :) a gdzie jest zlokalizowany krwiak, że nie zagraża ciąży? Też mam krwiaka, ale mi powiedzieli, że zagraża. Mój jest przy kosmówce. Na razie jest spokojnie, bo nie rośnie, ale też nie schował się do końca. Lekarze powiedzieli, że jeśli zacznie rosnąć może doprowadzić do całkowitego odklejenia kosmowki, a oni nie są w stanie przewidzieć co się będzie z nim działo... Jednak cieszę się z tego, że na razie nie rośnie. Lekarz w środę powiedział, że jest mały, ale nadal mam leżeć, bo to najlepsze lekarstwo na krwiaki.


Co do wyprawki - sporo ciuchów mam schowanych po synku, ale nawet jeśli będzie chłopczyk to i tak kupimy mu coś nowego. Pierworodny miał wszystko nowe, niestety nic używanego od nikogo nie dostaliśmy, więc drugi synek niech też coś dostanie, nie musi wszystkiego nosić po starszym bracie. Mam rożki, kocyki, prześcieradła, grzechotki. Kilka grzechotek już kupiliśmy nowych zanim jeszcze zaczęliśmy się starać o dzidziusia :) była wyprzedaż w biedronce i stwierdziłam, że może nam się przyda, a może komuś wydam :) kupiłam też misia szumisia w Rossmannie za 40 zł ze 130 zł. Ostatnio sporo ciuszków zamówiłam w 5.10.15, takich uniseks. Body wychodziły za 7-10 zł, śpioszki za 10 zł, ciepłe bluzy po 15 zł. Na razie nie będę szaleć z zakupami, ale jeśli trafi się jakaś fajna okazja to nie będę się zastanawiać. Nie wierzę w zaboboby, że jeśli się za wcześnie szykuje wyprawkę to coś złego stanie się z ciążą. Z synkiem też wcześnie zaczęłam kupować. A jeśli będzie dziewczynka to na pewno wpadnę w szał zakupów :D
Mój krwiak również nie zagraża ciąży, a umiejscowiony jest przy ujściu pochwy
 
Czy mogę Ciebie prosić o podpowiedź czy cos zmieni się w korzystaniu z forum po zamknięciu grupy? Czy w jakiś inny sposób będziemy wchodzić na forum?
dla nas nie zmieni sie nic, tylko obce osoby nie beda mogly wchodzic i czytac naszych postow, co pozwoli nam na wieksza prywatnosc i uchroni przed wynoszeniem informacji na inne fora :)
 
Dziewczyny czy któras z Was odczuwa bóle w ledzwiach? Czuję się dzisiaj jakbym miała zakwasy w tej okolicy :/ niestety jest to mój bardzo słaby punkt - mam poglebiona lordoze
 
reklama
Do góry