reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny nie martwcie się w poprzedniej ciąży w 3 miesiącu dowiedziałam się o zdradach męża, wiecie co ja przeżywałam, wylam jak wół myślałam że stracę to dziecko, był to dla mnie koszmar ale córcia urodziła się cała i zdrowa. Przy tym nasze zwykle kłótnie to guzik jest, nie dajmy się zwariować.
O matko współczuję naprawdę, nawet nie chce myśleć co przechodziłas...
 
reklama
U mnie @ 30.06 termin z OM 05.04.2020. Z USG wyliczą mi na penatslnych 24.09.

Mysle, ze cc będzie najpózniej 30.03.
U mnie dokładnie tak samo :) OM 30.06 termin 05.04 i też idę na prenatalne 24.09 :) ja to bym z chęcią urodziła że 2 tyg. wcześniej bo wiem że potem końcówka się mega dluzy
 
Dziewczyny nie martwcie się w poprzedniej ciąży w 3 miesiącu dowiedziałam się o zdradach męża, wiecie co ja przeżywałam, wylam jak wół myślałam że stracę to dziecko, był to dla mnie koszmar ale córcia urodziła się cała i zdrowa. Przy tym nasze zwykle kłótnie to guzik jest, nie dajmy się zwariować.
Masakra! Takiego chłopa to bym zabiła.... Straszne. Strasznie to przykre. I moze temu jesteś w tej ciąży taka? Może to realcja obronna na krzywdę która Ci się przytrafiła ( piszac taka mam na myśli to co pisałaś na temat relacji z bliskimi i narzeczonym)
 
Masakra! Takiego chłopa to bym zabiła.... Straszne. Strasznie to przykre. I moze temu jesteś w tej ciąży taka? Może to realcja obronna na krzywdę która Ci się przytrafiła ( piszac taka mam na myśli to co pisałaś na temat relacji z bliskimi i narzeczonym)
Wtedy mężowi dałam szansę lecz po narodzinach córki spotkała mnie powtórka z rozrywki gdy mała miała 10 miesięcy. Znowu to zrobił i to już było za dużo, znów przeżywałam rozpacz od początku. Do tego doszły jeszcze inne kłamstwa i okazało się że nawet nie wiem z kim żyje. rozstałam się z nim i od 6 lat jestem rozwiedziona. Długo byłam sama i nie mogłam patrzeć na facetów jednak dałam szansę sobie i mam partnera z którym chcemy zbudować przyszłość. Wtedy Musialam być silna, córka dawała mi dużo sił do tego wszystkiego. Teraz jestem taka przez hormony i podejrzewam że duphaston mi nie sluzy. Nie jestem wręcz soba. Chyba sama go dostawie biorę już i tak raz dziennie, nie dwa jak kazał. Nigdy nie plamilam jest ok a mam dosyć tego kim jestem i tych mdłości czytałam że może naslac. Dzięki dziewczyny, co wycierpialam to moje, teraz jestem tak ostrożna że czasem za bardzo. Jesteśmy razem dwa lata, młoda go uwielbia, tworzymy fajna rodzinkę i on świata poza nią nie widzi. Spędza z nią dużo czasu, wynagradzajac to, że jej ojciec nie ma dla niej czasu choć nigdy mu nie zabraniałam kontaktu, ale co tu mówić. Bierze ja raz na jakiś czas i zawodzi do babci a to ma być jego czas z dzieckiem. Już nie interweniuje nic to nie daje. Nie wie co traci drań jeden. Po za tym co to za człowiek co potem kolejnej zrobił dziecko byli 2 lata że sobą chciał dziecko z nią a też ja zdradzał i wypieprzyla go na zbity pysk będąc w ciąży, a on dziecka drugiego nie zna bo nie chce znać nigdy nie spytał nawet o nie swojej byłej. Historia jak z tv mówię Wam. Z daleka od takich.....!!!!!! Oby mi się teraz udało :(
 
reklama
U mnie dokładnie tak samo [emoji4] OM 30.06 termin 05.04 i też idę na prenatalne 24.09 [emoji4] ja to bym z chęcią urodziła że 2 tyg. wcześniej bo wiem że potem końcówka się mega dluzy

Mi sie tak z córą udalo. Równe 2 tygodnie przed terminem i tydzien przed planowanym cc, zaczela pchać się na swiat. Teraz też by mi cos takiego pasowało[emoji6]
 
Do góry