reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja już czekam w kolejce do lekarza, mimo że przyjmuje od 15 (czasem udaje mu się przyjechać po 14). Nie dość że przyjechałam juz kilkanaście minut temu to jestem trzecia w kolejce. No nic, trochę posiedzę. Uroki NFZ [emoji2368]
to tak jak ja bede w srode czekala od 6:30 i na pewno pierwsza nie bede
 
Przepraszam, ze to napisze,ale to jest jedna z glupszych diet bazujaca na niepotwierdzonej zadnymi badaniami teorii „detoksykacji” organizmu. Organizm ludzki jest na tyle madry, ze przy dobrze zbilansowanej diecie sam usuwa toksyny.
Post Dąbrowskiej, to jest dieta totalnie eliminacyjna, nie dostarczajaca wszystkich skladnikow odzywczych, do tego utrzymujaca kalorycznosc posilkow na poziomie 800 kalorii dziennie- czyli tak naprawde na glodzeniu organizmu.
Swietna droga do rozregulowania organizmu i efektu jojo.

Tu jest przystępnie opisane:
 
Dziewczyny chociaż chciałabym skonsultować te moje wyniki z różyczki to na ten moment nie mam jak. U mnie w mieście nawet nie ma takiego lekarza... Od chorób zakaźnych [emoji17] może podejść do laboratorium jeszcze się spytać. Nie wiem. Czy zostawić to moze w spokoju...
 
Jestem już po [emoji6] z maleństwem wszystko ok, serduszko bije [emoji3059]
Generalnie bez szału, ale najgorzej nie było. Wręcz bym powiedziała, że lepiej niż w medicover. Usg mi zrobił, ciążę potwierdził. Wziął cytologię. Na temat różyczki tylko, że każdy w moim wieku był szczepiony i po prostu mam zrobić badania. To tyle [emoji16] skierowania na badania wpisała mi położna, kazał mi przyjść na kolejną wizytę za 2 tygodnie. Zdjęcia nie dostałam, ale w karcie mi wpisał CRL 1,9. Generalnie chyba na plus, ale to dlatego, że się nie nastawiałam na nic. Ciąży bym tu prowadzić nie mogła [emoji16]
Hej, dobre wieści :) ciesze się, że wszystko dobrze u Ciebie.
 
Przepraszam, ze to napisze,ale to jest jedna z glupszych diet bazujaca na niepotwierdzonej zadnymi badaniami teorii „detoksykacji” organizmu. Organizm ludzki jest na tyle madry, ze przy dobrze zbilansowanej diecie sam usuwa toksyny.
Post Dąbrowskiej, to jest dieta totalnie eliminacyjna, nie dostarczajaca wszystkich skladnikow odzywczych, do tego utrzymujaca kalorycznosc posilkow na poziomie 800 kalorii dziennie- czyli tak naprawde na glodzeniu organizmu.
Swietna droga do rozregulowania organizmu i efektu jojo.

Tu jest przystępnie opisane:

Japonczyk Yoshinori Ohsumi dostal nagrode Nobla za to o czym mniej wiecej mowi dr Dabrowska.
O to wlasnie sie rozchodzi, ze to nie jest dieta tylko post. Nie jest to sposob na odzywianie tylko etap przejsciowy. Robilam badania przed i po i tsh mialam na poziomie 0,6 przy odstawieniu lekow. Wszystkie inne wyniki ksiazkowe, wybielone zeby, schudlam tylko 4 kg i do 9 tygodnia ciazy zero jojo. Teraz jestem 11+ 1 i przytylam 1 kg.
Wzglednie zdrowemu czlowiekowi na pewno nie zasskodzi, a na codzien zdrowa zbilansowana dieta. Jak najmniej cukru, soli , sztucznych barwnikow, gotowych i przetworzonych produktow.
 
reklama
Ja od siebie mogę polecić dietę o niskim indeksie glikemicznym. Mega dobrze mi zrobiła... Sipet się czułam i jojo nie było. Cera mi sie poprawiła cholesterol spadł. Super. Ona się jakoś nazywa ale nie mam bladego pojecia jak [emoji17]
 
Do góry