reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

To już duża dzidzia ;* przypomnij który tydzień bo już się głupie. Cieszę się bardzo że wszystko ok. Mam nadzieję że i ja będę mogła się cieszyć w srode
Wg om jest dziś 8+5, a wg usg ostatniego 8+2 [emoji6] a Ty w środę który tydzień będziesz miała?
No i super. Masz skierowania na badania a z dzidzia ok
Noo [emoji4] mam na wszystko co zaznaczył mi ten prywatnie poza grupą krwi, to będę musiała dokupić. Jutro będzie masakra, boję się, że zjadę jak mi tyle krwi spuszczą [emoji23]
 
reklama
Wg om jest dziś 8+5, a wg usg ostatniego 8+2 [emoji6] a Ty w środę który tydzień będziesz miała? Noo [emoji4] mam na wszystko co zaznaczył mi ten prywatnie poza grupą krwi, to będę musiała dokupić. Jutro będzie masakra, boję się, że zjadę jak mi tyle krwi spuszczą [emoji23]
W środę 8+6 A jeśli dzidzia mniejsza o dzień Tak jak na ostatnim usg to 8+5
 
Jestem już po [emoji6] z maleństwem wszystko ok, serduszko bije [emoji3059]
Generalnie bez szału, ale najgorzej nie było. Wręcz bym powiedziała, że lepiej niż w medicover. Usg mi zrobił, ciążę potwierdził. Wziął cytologię. Na temat różyczki tylko, że każdy w moim wieku był szczepiony i po prostu mam zrobić badania. To tyle [emoji16] skierowania na badania wpisała mi położna, kazał mi przyjść na kolejną wizytę za 2 tygodnie. Zdjęcia nie dostałam, ale w karcie mi wpisał CRL 1,9. Generalnie chyba na plus, ale to dlatego, że się nie nastawiałam na nic. Ciąży bym tu prowadzić nie mogła [emoji16]

To juz duza dzidzia! Gratuluje![emoji8]
 
Ja mam takie zaparcia w tej ciąży że brzuch praktycznie jak piąty miesiąc, blenduję sobie jogurt z jablkiem, aronia, siemieniem lnianym i dodatkiem miodu, ale niewiele to daje. Juz raz z tego wszystkiego w nocy dosłownie wybuchlam, biegunka w takiej ilości ze nie wiedziałam ze to się może w jednym brzuchu zmieścić. Ale od tego czasu znowu zaparcia.
a probowalas owsianki? wsypujesz do miski platki owsiane gorskie, plus babka plesznik i jajowata ( na allegro mozesz tanio kupic) wypelniasz owocami, i dodajesz jogurt, ja zawsze troszke mleka dolewalam, ze platki namiekly< zero problemow z 2.
no i musisz duzo pic
 
AnnaOlga mnie tez sie dluzy, a to jeszcze tydzien...., najchetniej to bym przespala te 7 dni, ale tak sie nie da :(, po zeszlotygodniowej czarnej serii, musze sie sama przekonywac ze jest dobrze. W pierwszej ciazy bylo super, czlowiek nie czytal internetu, nie dolowal sie no ale byl 16 lat mlodszy ;)
 
reklama
AnnaOlga mnie tez sie dluzy, a to jeszcze tydzien...., najchetniej to bym przespala te 7 dni, ale tak sie nie da :(, po zeszlotygodniowej czarnej serii, musze sie sama przekonywac ze jest dobrze. W pierwszej ciazy bylo super, czlowiek nie czytal internetu, nie dolowal sie no ale byl 16 lat mlodszy ;)
Ja za to pierwsza ciążę od początku zle znosilam A teraz kompletnie nic mi nie jest więc tym bardziej się boję... A tu jeszcze tyle dziewczyn spotkało przykrości na podobnym etapie co jestem że aż serce mi wyskoczy z nerwow
 
Do góry