reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja okres mam dostać 2 sierpnia Ale test zrobiłam już dziś i dwie krechy,też żadnych syfów na twarzy,ból jak na okres,jedyne co mnie zaciekawilo to te zawroty głowy(tłumaczyłam sobie upałem
Dziewczyny wciąż podtrzymujecie mnie na duchu :-) :):-) :):-) :)

Napolka93 a Ty już testowalaś, czy jeszcze nie? Przepraszam, ale już nie pamiętam.

Ja zamierzam w sobotę lub niedzielę zrobić test.

Zwykle przed @ miałam problemy z cerą. Jakieś pryszcze mi się przytrafiały, a teraz ani jednego :confused:

Leeleeth współczuję Ci tej zgagi. Nic przyjemnego. Mi zwykle na zgagę pomagało zimne mleko z lodówki.
 
Dziewczyny wciąż podtrzymujecie mnie na duchu :-) :):-) :):-) :)

Napolka93 a Ty już testowalaś, czy jeszcze nie? Przepraszam, ale już nie pamiętam.

Ja zamierzam w sobotę lub niedzielę zrobić test.

Zwykle przed @ miałam problemy z cerą. Jakieś pryszcze mi się przytrafiały, a teraz ani jednego :confused:

Leeleeth współczuję Ci tej zgagi. Nic przyjemnego. Mi zwykle na zgagę pomagało zimne mleko z lodówki.
Ja robię test w spodziewany terminie @ czyli w poniedziałek ;)
 
Witam was serdecznie i Gratuluję każdej z osobna.
U mnie dziś 11 DPO i coś takiego...
Co o tym myślicie? Ja jeszcze nie jestem pewna.
 

Załączniki

  • 20190731_143809~2.jpg
    20190731_143809~2.jpg
    515,4 KB · Wyświetleń: 205
2 kreseczka niestety po czasie jest troszkę jasniejsza..
10 DPO był podobny, zobacze jutro z rana ..
Właśnie rozglądam się za jakimś Labo na necie, bo sama jeszcze nie byłam zawsze lekarz mi wysyłał.
Mieszkam w De mam nadzieje że tu można prywatnie tez zrobić.
 
Dziewczyny mam pytanie. Choroby tarczycy mogą utrudniać zajście w ciążę. Chciałbym zbadać czy wszystko jest ok. Jakie badania powinnam zrobić? Tf3 i tf4? Czy raczej anty to anty tg? Nie znam się na tym ZUPEŁNIE :-(
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Choroby tarczycy mogą utrudniać zajście w ciążę. Chciałbym zbadać czy wszystko jest ok. Jakie badania powinnam zrobić? Tf3 i tf4? Czy raczej anty to anty tg? Nie znam się na tym ZUPEŁNIE :-(

Musisz zrobić przede wszystkim TSH. Możesz też FT3 i FT4. Jeśli będą w normie to Ok.
Ja się od ponad 12 lat leczę na niedoczynność tarczycy i jakoś nie miałam problemów z zajściem w ciążę.
 
Do góry