reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Po wizycie. Była szybka, ale z usg i dostałam skierowanie na badania te same, które kazała zrobić prywatna. Na USG genetyczne tez da skierowanie, bo kwalifikuje sie ze wzgledu na wiek.
Generalnie lekarz bez zachwytu, ciazy u niego prowadzić bym raczej nie prowadziła, ale jako „dawca” skierowań wystarczy;)
 
Ja dzisiaj się już lepiej czuję. Nie wymiotowałam ani razu, ale nudności mam. Też się wcześnie budzę, dziś po 6.. ale wstałam dopiero po 8, pokręciłam się i już drzemka. Jem niewiele. Stoi mi w gardle. Mam na coś ochotę, ale nie potrafię określić na co [emoji23]

Spodnie rano jeszcze dopnę.., ale późnej muszę rozpinać guzik. Na wadze - 2.5kg.

Do lekarza chodzę prywatnie. Moja akurat na NFZ nie przyjmuje, ale czasem bywa w szpitalu i np pierwszą wizytę miałam tam i nie wzięła ode mnie pieniędzy :)
Finansowo damy radę, najważniejsze jest to, żeby fasolka (a wg aplikacji malinka) rozwijała się tak jak należy :)

Witam nowe dziewczyny! Oby było Nas tylko więcej!
 
No co Ty? Ja bym pożarła wszystko [emoji16] Dziś bardzo mało jadłam przez ten wizytowy stres, więc jak wrócę do domu to pewnie będę nadrabiać ile wlezie [emoji16]
Serio, ogólnie owoców nie lubię, zjem pojedyncze, warzywa za to lubię, ale teraz, w ciąży, idzie mi tylko podsmazana cebula i kukurydza z puszki, haha. Czekam na dobre wiadomości [emoji3590]
Hej, mi się termin przesunął na kwiecień więc zostanę z Wami :)

Dziś 8t1d... ale mam cukrzycę od początku ciąży praktycznie więc jest ciężko...
Super! A jak się czujesz przy cukrzycy?? To cukrzyca ciążowa czy chwilę przed coś się dziać zaczęło?
Po wizycie. Była szybka, ale z usg i dostałam skierowanie na badania te same, które kazała zrobić prywatna. Na USG genetyczne tez da skierowanie, bo kwalifikuje sie ze wzgledu na wiek.
Generalnie lekarz bez zachwytu, ciazy u niego prowadzić bym raczej nie prowadziła, ale jako „dawca” skierowań wystarczy;)
Super [emoji6] kurde, muszę serio to tak chyba rozegrać... :D coby mieć dawce skierowan, hahaha, bardzo mi się określenie podoba :D
 
Gratuluję [emoji4] przypomnij mi proszę, który to tydzień wg OM?

8t2d I wg usg tez, idealnie :)

Cześć!
Piszę pożegnalnego posta w tym wątku. Dzisiaj o 5 rano zobaczyłam krew. O 7 byłam na becie. Następnie telefon do doktora i wizyta w izbie przyjęć. 3 godziny czekania, mimo, ze nie było kolejki. Przez weekend ma się samo czyścić, w poniedziałek znowu beta i kontrola, na niej decyzja czy potrzebne jest łyżeczkowanie.

Dla mnie to był wspaniały miesiąc, pełen wzruszeń, radości, słuchania Mozarta :) za kilka miesięcy znowu zaczniemy się starać.

Życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrowia :)

przykro mi, i zycze udanych staran!

Myślę że tak ale na sam widok mnie aż mdli hahahaha :D

to tak jak mnie, az mnie wstrzasnelo :)

Hej, mi się termin przesunął na kwiecień więc zostanę z Wami :)

Dziś 8t1d... ale mam cukrzycę od początku ciąży praktycznie więc jest ciężko...

witaj :)
 
reklama
kurde, muszę serio to tak chyba rozegrać... :D coby mieć dawce skierowan, hahaha, bardzo mi się określenie podoba :D
No u mnie 2 lata temu nie liczàc wizyt (150zl) na same badania poszło prawie 2000zl.
Generycznie te z 12 i 20tyg. zrobie prywatnie, bo mam zaufanego dr. A reszte ile sie da bede cisnela na NFZ.
 
Do góry