reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Bardzo smutna wiadomość [emoji3525] Pamiętaj, że masz prawo nie zgadzać się na zabieg. Organizm powinien dać radę sam się oczyścić. Ja tak miałam. Tylko, że krwawienie trwało około 3 tygodni. Trzymaj się ciepło.
Tak mi przykro [emoji25] 3maj się i powodzenia przy kolejnych staraniach [emoji8]
 
reklama
Cześć!
Piszę pożegnalnego posta w tym wątku. Dzisiaj o 5 rano zobaczyłam krew. O 7 byłam na becie. Następnie telefon do doktora i wizyta w izbie przyjęć. 3 godziny czekania, mimo, ze nie było kolejki. Przez weekend ma się samo czyścić, w poniedziałek znowu beta i kontrola, na niej decyzja czy potrzebne jest łyżeczkowanie.

Dla mnie to był wspaniały miesiąc, pełen wzruszeń, radości, słuchania Mozarta :) za kilka miesięcy znowu zaczniemy się starać.

Życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrowia :)
Bardzo mi przykro.
 
Jak tam samopoczucie? Ja nie mam nawet siły zaglądać na forum, dosłownie cały dzień leżę, Muli od żołądka, nie ma siły w nogach, po prostu w życiu się tak źle nie czułam :|
 
No ja akurat z prywatnej opieki jestem bardzo zadowolona. I z prowadzenia ciąży i z porodu, bo poród też miałam w prywatnym szpitalu.
Teraz natomiast chce tylko ograniczyć wydatki na badania. Zobaczymy czy to wyjdzie.
Znajac swoje lenistwo i niechęć do chodzenie po
Lekarzach to po dwóch podwójnych wizytach mi sie odechce.
Ja przez całą pierwszą ciążę wydałam 999 zł. :D
-450 zł na suplementy (50 zł miesięcznie)
-200 zł na jedno prywatne USG
-119 zł na spodnie ciążowe z H&M
-230 zł na wyprawkę do szpitala- 3 koszule, 3 staniki do karmienia, majtki jednorazowe, podkłady, podpaski itp.

Teraz mam nadzieję, że zamknę się w 500 zł. :D
Fakt, że chodziłam do Luxmedu, bo miałam pakiet z pracy, więc to nie do końca NFZ, ale z porodu w państwowym szpitalu byłam zadowolona, a też myślałam czy rodzić prywatnie albo brać położną za miliony monet. :)
 
Ja przez całą pierwszą ciążę wydałam 999 zł. :D
-450 zł na suplementy (50 zł miesięcznie)
-200 zł na jedno prywatne USG
-119 zł na spodnie ciążowe z H&M
-230 zł na wyprawkę do szpitala- 3 koszule, 3 staniki do karmienia, majtki jednorazowe, podkłady, podpaski itp.

Teraz mam nadzieję, że zamknę się w 500 zł. :D
Fakt, że chodziłam do Luxmedu, bo miałam pakiet z pracy, więc to nie do końca NFZ, ale z porodu w państwowym szpitalu byłam zadowolona, a też myślałam czy rodzić prywatnie albo brać położną za miliony monet. :)

Serio wow! [emoji85] to ja z 5x tyle.
 
Serio wow! [emoji85] to ja z 5x tyle.
Ja miałam bardzo budżetową ciążę, bo nie brałam żadnych leków, nigdy nawet mi bakterie w moczu nie wyszły. Do tego przez 8 miesięcy przytyłam tylko 5 kilo, więc mieściłam się w moje normalne ubrania, spałam jak suseł bez żadnych dodatkowych poduszek, wizyty w Luxmedzie były ok i mogłam się na nie zapisywać tyle razy ile chciałam, więc nie było na co wydawać. :D
 
Ja miałam bardzo budżetową ciążę, bo nie brałam żadnych leków, nigdy nawet mi bakterie w moczu nie wyszły. Do tego przez 8 miesięcy przytyłam tylko 5 kilo, więc mieściłam się w moje normalne ubrania, spałam jak suseł bez żadnych dodatkowych poduszek, wizyty w Luxmedzie były ok i mogłam się na nie zapisywać tyle razy ile chciałam, więc nie było na co wydawać. :D
Ciąża idealna! Ja już niedopinam spodni...
 
reklama
Serio wow! [emoji85] to ja z 5x tyle.
Ja też z 5x tyle, ale nie żałuję. Teraz też chodzę na prywatnie, u nas lekarze na NFZ nie traktują człowieka tak jak powinno się traktować, wiadomo poczują kasę to inaczej z Tobą rozmawiają. Mój lekarz akurat nie przyjmuje wogole na NFZ.
 
Do góry