reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Uff, wróciliśmy znad jeziora, cud miód. Wygrzalam tyłek, pomoczylam nogi i od razu świat piękniejszy, prawie mdłości nie miałam. Żałowałam tylko że przez tę infekcję intymną popływać nie mogłam, ale ogólnie boskość absolutna, tylko teraz spaaaaaac. Stwierdzam ze spróbuję tak to ciągnąć, na siłę choćby i z mdłościami jak dziś późnym rankiem wyjechać gdzies nad jezioro, może na rower nawet (tak wiem, szaleję :D ) a potem drzemka poobiednia jak u dziecka :p przynajmniej wymęczona będę to może sobie pospie jak czlowiek, a nie taka znudzona wegetacja w łóżku. Plus taki że córka ponad 7 lat więc spokojnie mogę pospać kiedy chcę, a w razie czego mąż z domu pracuje a na dole mama jest.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam głównie prywatnie, ale potem przerzucilam się do gina z NFZ - i to on dopatrzył się wady nerki u młodej, mimo że ten prywatny mi robił USG co miesiąc ze względu na zagrożenie ciąży. Ogólnie kobiety bardzo go polecają, wręcz uwielbiają ze mną włącznie, więc nigdzie się poza NFZ nie wybieram w tym temacie :)
 
Cześć!
Piszę pożegnalnego posta w tym wątku. Dzisiaj o 5 rano zobaczyłam krew. O 7 byłam na becie. Następnie telefon do doktora i wizyta w izbie przyjęć. 3 godziny czekania, mimo, ze nie było kolejki. Przez weekend ma się samo czyścić, w poniedziałek znowu beta i kontrola, na niej decyzja czy potrzebne jest łyżeczkowanie.

Dla mnie to był wspaniały miesiąc, pełen wzruszeń, radości, słuchania Mozarta :) za kilka miesięcy znowu zaczniemy się starać.

Życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrowia :)
Bardzo mi przykro, wiem co czujesz... [emoji17]
Po wielu miesiącach i trudach. Udało się :D Termin na 25 kwietnia :) Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te które się starają.
Powodzenia :)
Jak tam samopoczucie? Ja nie mam nawet siły zaglądać na forum, dosłownie cały dzień leżę, Muli od żołądka, nie ma siły w nogach, po prostu w życiu się tak źle nie czułam :|
Moje nieco lepiej. Boli mnie chyba żołądek. Mało dziś jadłam przez te rewolucje poranne, żołądkowe od nie wiadomo czego [emoji848]
Na szczęście już mam weekend więc będę dużo leżeć.
Mam pytanie, wiem ze nie jesteście lekarzami [emoji4] ale podpowiedzcie co sądzicie. Dzisiaj sobie pomyślałam, że mogłam jechać wczoraj na pierwszą wizytę bo może lekarz by mi coś kazał brać z witamin albo jakaś luteine na zapas.. A tak.. teraz muszę czekac tydzień a nie chciałabym potem mieć do siebie pretensji, że gdybym wcześniej była to może byłoby inaczej.
Czy w 6 tygodniu oprócz kwasu coś powinnam brac? Czytałam, że tylko kwas jest ważny bo nie wiadomo jakie ma się zapotrzebowanie na witaminy i lepiej nie brać na własną rękę.
 
Dziewczyny.. mam guzki na tarczycy już od około 3 lat. Nie są groźne, bo już miałam na nie biopsję robioną. Żadnych leków na to też nie musiałam brać. Moja endokrynolog powiedziała, że jak tylko będę w ciąży, to mam zrobić tsh i przyjść do Niej. Jest teraz na urlopie i wraca w poniedziałek.
Dzisiaj zrobiłam tsh.
Chyba nie powinnam się martwić?
IMG_20190823_161947.jpeg
 
Dziewczyny.. mam guzki na tarczycy już od około 3 lat. Nie są groźne, bo już miałam na nie biopsję robioną. Żadnych leków na to też nie musiałam brać. Moja endokrynolog powiedziała, że jak tylko będę w ciąży, to mam zrobić tsh i przyjść do Niej. Jest teraz na urlopie i wraca w poniedziałek.
Dzisiaj zrobiłam tsh.
Chyba nie powinnam się martwić? Zobacz załącznik 1013448
Też uważam że jest ok. Mi lekarz powiedział że jak jest poniżej 1 to jest super
 
Cześć dziewczyny :)
Byłam na pierwszej wizycie w środę, lekarz wyliczył termin na 13 kwietnia :D
Za dwa tygodnie kolejna wizyta a ja już się nie mogę doczekać❤
 

Załączniki

  • IMG_20190823_163038.jpg
    IMG_20190823_163038.jpg
    360,5 KB · Wyświetleń: 71
reklama
@leeleeth kochana,czy już mogę gratulować:) GRATULUJĘ!
Widzę że doczekałaś się upragnionej ciąży.
Teraz życzę Ci spokojnych i łatwych następnych miesięcy.
No i co ...i różu-kochana.
Przesyłam różowe fluidki razem z moją Aneczką [emoji8][emoji166][emoji166][emoji166]
Dziewczynki jest jedna dzidzia, 1.78cm, tetno 180, :)
 
Do góry