reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

@Integral, mam jakieś głupie wewnętrzne głupie obawy że jak będę się dobrze czuła to znowu nic z tego nie wyjdzie... Dlatego na początku tak bardzo cieszyły mnie mdłości.
No nie wiem, bo ja z kolei jak straciłam poprzednią ciążę to czułam się bardzo ciążowo. Typowe objawy, piersi bolaly mocno, brzuszek w dole bolal, głód dopadal mnie w sekundę i to tak,że z ulicy wchodzilam do knajpy byleby coś szybko zjeść. A teraz właśnie kiedy mam mało objawów i są spokojne to i ja jestem spokojniejsza. Wtedy czułam zdenerwowanie.
Wczoraj wysłałam formularz do położnej i mam. Umówiona wizytę na 12 września o 19:45. Więc do tego czasu muszę spokojnie czekać :). Współczuję Wam, że takie mdłości.. Ja do pracy muszę wstawać o 5 i na razie jakoś mi to idzie a jak będzie dalej to zobaczymy. U mnie najgorsze jest zmęczenie.. Mogłabym Tera spać i spać. I mam. Większy apetyt.
Dzielna dziewczyna z Ciebie. Naprawdę [emoji106] wystawa tak wcześnie ...
Myślę że tak i trzymam za to kciuki. Ja przeżywam czy w 6+1 wg OM będzie coś widać [emoji12]
W tym samym czasie będę na wizycie [emoji4] Albo 6+2, już zapomniałam.
 
reklama
No nie wiem, bo ja z kolei jak straciłam poprzednią ciążę to czułam się bardzo ciążowo. Typowe objawy, piersi bolaly mocno, brzuszek w dole bolal, głód dopadal mnie w sekundę i to tak,że z ulicy wchodzilam do knajpy byleby coś szybko zjeść. A teraz właśnie kiedy mam mało objawów i są spokojne to i ja jestem spokojniejsza. Wtedy czułam zdenerwowanie. Dzielna dziewczyna z Ciebie. Naprawdę [emoji106] wystawa tak wcześnie ... W tym samym czasie będę na wizycie [emoji4] Albo 6+2, już zapomniałam.

O widzisz, czyli nie ma reguły kierują nami tylko nasze jakieś wewnętrzne przekonania czy wspomnienia.

Ale super, przypomnij mi, kiedy wizyta??? :)
 
Bosze jak ja się paskudnie czuję.... Mdli mnie od rana. Wczoraj nic mi nie było a dzis znowu i to bardziej niż zwykle... Boli mnie brzuch. Miałam dziś sprzątać bo mam armagedon w domu... Mam taką ogromną niemoc w tej ciąży że szok. Moj syn właśnie zmywa! Mam cudowne dziecko. Kiedy to sie2 skończy[emoji27][emoji27]

Lacze sie w bolu, ja normalnie funkcjonowac nie moge, mdlosci, teraz doszly wymiotu, zero sensownego jedzenia, kiepski sen, napady goraca i dusznosci i sennosc :(

Przeżywam dokładnie to samo, tyle że zamiast dziecka mam dwa psy i dwa koty do ogarnięcia ;)

ja mam dziei, dwa psy i dwa koty, i caly inwentarz o 6 rano umiera z glodu wiec chcac nie chcac musze wstax i ogarniac...

Hahaha, oby, zaczynamy jutro 6 tydzień... [emoji6]

w 6 tc bel moment, ze czulam sie lepiej, objawy mocno oslably a teraz 8 tc i jest jeszcze gorzej niz wczesniej ...


Nowe mamy poprosze o priv z data porodu uzupelnie liste na pierwszej stronie :)
 
U mnie z objawów poza zmęczeniem tylko płaczliwość.
Pamiętam jak w pierwszej ciąży płakałam do męża, że tak bardzo go kocham, a co jak przez dziecko nie będę miała dla niego wystarczająco dużo czasu, tylko będę zaniedbywać naszą relację, a jest dla mnie najważniejszy.
Ostatnio miałam powtórkę z rozrywki, płakałam że jak pojawi się drugie dziecko to będę miała za mało czasu dla pierwszego, będzie mu smutno i nie będzie się czuł kochany.
Wariatkowo. :D
 
Lacze sie w bolu, ja normalnie funkcjonowac nie moge, mdlosci, teraz doszly wymiotu, zero sensownego jedzenia, kiepski sen, napady goraca i dusznosci i sennosc :(



ja mam dziei, dwa psy i dwa koty, i caly inwentarz o 6 rano umiera z glodu wiec chcac nie chcac musze wstax i ogarniac...



w 6 tc bel moment, ze czulam sie lepiej, objawy mocno oslably a teraz 8 tc i jest jeszcze gorzej niz wczesniej ...


Nowe mamy poprosze o priv z data porodu uzupelnie liste na pierwszej stronie :)
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie, jakkolwiek sadystycznie to brzmi [emoji16]
Zaraz wysyłam info na priv [emoji6]
U mnie z objawów poza zmęczeniem tylko płaczliwość.
Pamiętam jak w pierwszej ciąży płakałam do męża, że tak bardzo go kocham, a co jak przez dziecko nie będę miała dla niego wystarczająco dużo czasu, tylko będę zaniedbywać naszą relację, a jest dla mnie najważniejszy.
Ostatnio miałam powtórkę z rozrywki, płakałam że jak pojawi się drugie dziecko to będę miała za mało czasu dla pierwszego, będzie mu smutno i nie będzie się czuł kochany.
Wariatkowo. :D
O to jak się śmieje albo uciesze to od razu mi w oczach świeczki stają, albo po prostu płaczę [emoji23]
 
Hahaha [emoji1] dobrze wiedzieć, bo ja dziś się poplakalam jak mi widelec wyleciał z ręki A potem kolejno w ciągu dnia wszystko inne. Nawet jak moje miłości wróciło z pracy i powiedział że nie chce dużo obiadu to chciało mi się płakać. Teraz jestem spokojna że to normalka i wcinam wesoło marchewki [emoji1][emoji1]
U mnie z objawów poza zmęczeniem tylko płaczliwość.
Pamiętam jak w pierwszej ciąży płakałam do męża, że tak bardzo go kocham, a co jak przez dziecko nie będę miała dla niego wystarczająco dużo czasu, tylko będę zaniedbywać naszą relację, a jest dla mnie najważniejszy.
Ostatnio miałam powtórkę z rozrywki, płakałam że jak pojawi się drugie dziecko to będę miała za mało czasu dla pierwszego, będzie mu smutno i nie będzie się czuł kochany.
Wariatkowo. :D
O widzisz, czyli nie ma reguły kierują nami tylko nasze jakieś wewnętrzne przekonania czy wspomnienia.

Ale super, przypomnij mi, kiedy wizyta??? :)
W następny czwartek 29 chyba. I skoro dziewczyny piszą, że w 6 można czasem zobaczyć więcej to się pocieszylam. Kolezanka tez mi dziś pisała ze w 6 tygodniu widziała serce [emoji4]
 
Mój synek jak tylko wspominam o rodzeństwie to zaraz mówi, że on nie chce żadnego brata ani siostry. W sumie jak się urodzi będzie miał już 5 lat i cały czas byl sam... Mama tylko dla niego, wszystko kreciolo się wokół niego [emoji16]Ale myślę że przez te 8 miesięcy jakoś go przygotujemy do tego i jak ujrzy siostre czy brata to nie opuści go na krok [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Hahaha [emoji1] dobrze wiedzieć, bo ja dziś się poplakalam jak mi widelec wyleciał z ręki A potem kolejno w ciągu dnia wszystko inne. Nawet jak moje miłości wróciło z pracy i powiedział że nie chce dużo obiadu to chciało mi się płakać. Teraz jestem spokojna że to normalka i wcinam wesoło marchewki [emoji1][emoji1]W następny czwartek 29 chyba. I skoro dziewczyny piszą, że w 6 można czasem zobaczyć więcej to się pocieszylam. Kolezanka tez mi dziś pisała ze w 6 tygodniu widziała serce [emoji4]
Można Kochana w 6 tyg bo ja chyba źle zapisałam na tej kartce z usg z poprzedniej ciąży, bo to nie był chyba 6 tydzien, tylko wcześniej.
 
Do góry