reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Moja ma nogi na dole głowę u góry lub ewentualnie poprzecznie tak się przesuwa ja mam 32 tydzień wiec teoretycznie jeszcze czas ma ale już się niecierpliwie :/
Taki sam tydzień i takie same ułożenie. Lekarz mówił że do 36/38 tygodnia ma czas spokojnie w zależności ile tam miejsca w brzuszku będzie.
 
reklama
u mnie w 29 tc na usg się obrócił, wizyta była 24.01, choć już na sylwestra czułam kopniaki na zebrach, więc myślę że właśnie wtedy, czyli jakoś 26 tc :)
 
No powiem wam ze tak sobie myslam ze jeszcze ma sporo czasu ale dziś sobie uświadomiłam ze szanse już maleją...
 
U mnie też panna albo poprzecznie leży albo dupka do dołu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej, bo to już 32 tc i niby ma jeszcze czas ale już niewiele...
 
U mnie też panna albo poprzecznie leży albo dupka do dołu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej, bo to już 32 tc i niby ma jeszcze czas ale już niewiele...
No ja właśnie tak samo mówię.. jeszcze spokojnie ale już czasu co raz mniej ;) trzymam zatem kciuki aby się dzidzie nasze obróciły
 
reklama
u mnie poprzecznie, ja nie nastawiam się na konkretny rodzaj porodu. co wyjdzie to będzie, aby szczęśliwie.

ruchów nie liczę bo moja Maleńka daje o sobie znać często.

brzuch smaruję palmersem od 2-3 miesiaca. po okresie dojrzewania mam rozstępy na posladkach i udach (bardzo dużo) na brzuchu ani jednego rozstępu i mam po cichu liczę, że tak zostanie.
 
Do góry