reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

No to byłoby dobre :D

Współczuję. Może za dużą dawka tego żelaza? Ja się na tym nie znam, ale może warto zapytać o jakieś inne zanim się wykończysz.
Ja w sumie zaś w drugą stronę. Od poczatku ciąży mam biegunki.

Zaraz idę na pierwsze spotkanie ze szkoły rodzenia. Zobaczymy co tam ciekawego będzie :)
Miłego dnia dziewczyny :)
I jak sobie radzisz mnie tak meczu od dobrych kilku dni i mam już dosyć wczoraj już na noc wzięłam węgiel i mam nadzieję że chociaż trochę pomoże :(
 
reklama
Ja myślę że te co są na polówkowych wejdą ż automatu a reszta pisze do Natali lub Sylwii priv z terminem połówkowych o ile chce być na zamkniętym. Niektóre mają usg dopiero 21 więc nie ma chyba sensu czekać do samej wigilii.
 
@Heda nie no.. to nie ma co na raty nawet listy wysyłać.. jak chcecie już to wysyłamy jedną listę do anislu i ona robi grupę i już

takie wysyłanie po kilka osób to dopiero męczarnia.. bez sensu 100 razy zawracać anislu głowę, no i współczułabym naszym adminkom

tylko trzeba jakoś teraz stworzyć listę i już.. np. wszystkie chętne zgłaszają się na połówkowych od dzisiaj przez np. tydzień najbliższy i np. niech adminki codziennie przypominają o tym, żeby nikt nie przeoczył i za tydzień napiszą tu całą listę i jak ktoś jeszcze będzie chciał i widział, że go na liście nie ma to będzie miał kolejne kilka dni, żeby się odezwać

z doświadczenia Wam powiem, że lepiej teraz zapisać wszystkie chętne i za 2-3 miesiące, bliżej porodu zweryfikować listę i wtedy kilka dziewczyn usunąć niż teraz roztrząsać, kto się odzywa często, a kto rzadko.. bo to się często zmienia.. czasem ktoś ma cięższy okres.. może na zamkniętym ktoś zyska śmiałość.. różnie to jest

więc teraz adminki niech ogłoszą jakiś plan postępowania, który im pasuje i moim zdaniem również możemy się zamykać
Już o tym pisałyśmy [emoji6] i specjalnie jest założony wątek o wizytach polowkowych żeby właśnie się tam wpisywać i wszystkie dziewczyny które tam się wpiszą idą na zamknięty [emoji6]
 
Ja myślę że te co są na polówkowych wejdą ż automatu a reszta pisze do Natali lub Sylwii priv z terminem połówkowych o ile chce być na zamkniętym. Niektóre mają usg dopiero 21 więc nie ma chyba sensu czekać do samej wigilii.
Taki mamy plan od początku i tak zrobimy ;) nie ma co teraz wprowadzać zamętu.
 
Dobra będzie tak, ja dzisiaj zrobię listę dziewczyn które już były na połówkowych badaniach, te które polowkowe mają jeszcze przed sobą np tak jak ja mogą być spokojne napewno ich nie pominiemy. Jeśli teraz to czytają to niech napiszą do mnie priv ja dopiero wieczorem lub jutro rano wyśle listę do aniaslu. Jeżeli o jakiejś dziewczynie zapomnimy to wtedy będziemy je dopisywać [emoji4] napewno wszystkie udzielające się i chętne będą na zamkniętym [emoji3]
 
@Heda nie no właśnie piszę, żeby nie czekać aż się skończą połówkowe tylko zrobić to wszystko teraz.. na pewno dosyłanie co chwilę po kilka osób to strata czasu.. my na czerwcówkach nie czekałyśmy na badania połówkowe czy na cokolowiek innego tylko zrobiłyśmy listę rach-ciach.. ja ogarnęłam tę listę na podstawie postów mniej więcej - te dziewczyny, które piszą wpisałam, opublikowałam gdzieś listę.. już nie pamiętam, czy był osobny wątek na to, czy na ogólnym i dałam czas reszcie na zgłoszenia chyba tydzień, przypominałam o tym codziennie i lista powstała.. nikogo później nie musiałam dopisywać.. rach ciach to u nas poszło.. nikt nie czekał na wizyty czy cokolwiek
 
reklama
I jak sobie radzisz mnie tak meczu od dobrych kilku dni i mam już dosyć wczoraj już na noc wzięłam węgiel i mam nadzieję że chociaż trochę pomoże :(
Wiesz co w sumie to nijak. U mnie to wygląda tak że z rana juz mnie brzuch boli potem idę z 3 razy. No i na tym się kończy. Brzuch przestaje boleć i jest ok. Na początku się martwiłam, a teraz już olałam, bo prawie codziennie jest tak samo. Także nie pomogę Ci przykro mi. :(
 
Do góry