reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja przez te problemy z szyjka będę czekała na bezpieczny 30 tc :(
Ile mezus Was nie widział?? Mój w pierwszej ciąży pracował w Norwegii ale jak syn się urodził to nie dał rady z tęsknotą i wrócił na stałe ;)

Miesiac go nie ma :) jak byl to jeszcze sie dzidzi nie ruszalo :) bedzie szczesliwy, marzylismy o tym tyle lat :)
 
@Heda nie biorę witamin i nic na rozstępy. To geny. Żadnego rozstępu nie mam...
To że ty nie bierzesz wiem pisałaś już kilka razy. Ale to chyba tylko my 2 no może jeszcze jedna jesteśmy bez wspomagaczy.
Ja nawet nie brałam dupka mimo zaleceń lekarza... miałam krwiak podkosmowkowego na początku i standardowe zalecenie progesteron. Ale po zrobieniu badań krwi mój progesteron był 2 razy wiekszy niż norma, więc nie widziałam sensu się faszerować. Ale ja już pisałam wielokrotnie że nie ufam lekarzom. Że starsza córka jak była mała i często chorowała dyktowalam lekarzom receptę... więc... no sorry ale jak im ufać. Jak lekarz na IP pyta pacjenta co przepisać.
 
Ostatnia edycja:
To że ty nie bierzesz wiem pisałaś już kilka razy. Ale to chyba tylko my 2 no może jeszcze jedna jesteśmy bez wspomagaczy.
Ja nawet nie brałam dupka mimo zaleceń lekarza... miałam krwiak podkosmowkowego na początku i standardowe zalecenie progesteron. Ale po zrobieniu badań krwi mój progesteron był 2 razy wiekszy niż norma, więc nie widziałam sensu się faszerować. Ale ja już pisałam wielokrotnie że nie ufam lekarzom. Że starsza córka jak była mała i często chorowała dyktowalam lekarzom receptę... więc... no sorry ale jak im ufać. Jak lekarz na IP pyta pacjenta co przepisać.
Ja dostałam dupka wiecie dlaczego? Bo mam 37 lat, na wszelki wypadek. Olałam i nie brałam.
 
dziewczyny, musiałam...
zaje*ista promocja w smyku, nic tylko brać póki ciepłe... tylko nie szalejcie za bardzo za te zaoszczędzone pieniądze! :D :D :D
Screenshot_20181202-191939.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181202-191939.jpg
    Screenshot_20181202-191939.jpg
    148 KB · Wyświetleń: 358
@Heda nie biorę witamin i nic na rozstępy. To geny. Żadnego rozstępu nie mam...
Ty akurat masz taki malutki ten brzuch, że aż trudno uwierzyć, że to Twoja trzecia ciąża, więc nic dziwnego, że nie masz rozstępów, genów bardzo zazdroszczę! :D

Ja też się nie smaruję, bo nie mam skłonności, leków nie lubię, bo od małego miałam problem z łykaniem ich, rozpuszczały mi się na języku, a ja nie mogłam przełknąć nawet witaminy C, bo mi stawała w gardle. Leki przeciwbólowe uznaję tylko na silny ból zęba, bo to u mnie nie do wytrzymania, bóle głowy czy brzucha po prostu przesypiałam :D Teraz biorę co mi ginekolog każe, czyli Pregne Plus i witaninę D.
 
reklama
Do góry