reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A kochane powiedzcie mi np. Jak się ktoś przytula przed owulacja samą i np.cos tam sie dzieje jak juz jest owulacja i przypuscmy, ze plemnik przebił jajeczko to kolejne przytulanko i kolejna dawka plemników nie szkodzi temu zaplodnionemu?? :confused:

Nie zaszkodzi kochana, bo do komórki jajowej nie dostanie się więcej niż jeden plemnik :)
 
reklama
Rozkręciła się już mocno i to wczoraj. Inne mam te okresy teraz niż te sprzed poronienia. Zawsze miałam tak, że najpierw kilka godzin lekko plamiłam, potem się rozkręcało, i potem na koniec też dwa dni plamiłam i to wszystko 7/8 dni trwało. Przy tym dwa pierwsze dni były straszne. Bywało, że z bólu aż miałam wymioty i biegunkę. Teraz już drugi okres dostałam tak nagle i od razu z grubej rury. Bez plamień, bez większego bólu brzucha. I jest bardzo intensywny, tak jak poprzedni czyli ten pierwszy po poronieniu. Tamten trwał tylko 5 dni i skończył się nagle, bez plamienia itp. Oby ten też taki był [emoji6] Jak tak mi się poprzestawiało, to tak niech już zostanie [emoji38] Wolę intensywniej, ale krócej i bez bólu.

P.S. Dzisiaj też będę niedostępna. Przyjechał mój 2-letni chrześniak i go porywam na scaper, a potem idziemy na urodziny.

Miłego dnia!
To ja Ci powiem, ze moje dwie miesiączki w zimie po wyciagnieciu spirali hormonalnej i pierwsza po lyzeczkowaniu wygladaly tak samo- dwa dni samych skrzepow, takich prawie czarnych, duzych, fuj... a ta co sie skonczyla kilka dni temu juz zupełnie normalna. Co mnie troche uspokaja, bo jak widac organizm doszedl do siebie.
 
Nie zaszkodzi kochana, bo do komórki jajowej nie dostanie się więcej niż jeden plemnik :)

A czy Przytulanka nie szkodzą wtedy? Bo gdzieś czytałam, ze jak sa podejrzenia ciąży to lepiej się nie przytulać?? Ale nie wiem czy to prawda...
My dziś znowu przytulanko ale juz mam po owulacji a tak mnie brzuch po prawej stronie boli i nie wiem co to moze byc, wybraliśmy sie dziś na koncert i przed trochę jedzenie namieszalam i mnie brzuch bolał, a później minęło. Wróciliśmy do domu i znowu boli po prawej jak siadam to tak ciągnie mnie i tak wyżej jak jajnik a niżej jak żołądek :/
 
A wg mojego kalendarza w tel niby dziś owulacja i w końcu nie wiem jak to jest z tym liczeniem bo od OM jest 17-18 dzień a pokazuje ze do okresu 14 dni i nie wiem w końcu czy się dni płodne liczy od pierwszego dnia OM czy od końca? o_O
 
A czy Przytulanka nie szkodzą wtedy? Bo gdzieś czytałam, ze jak sa podejrzenia ciąży to lepiej się nie przytulać?? Ale nie wiem czy to prawda...
My dziś znowu przytulanko ale juz mam po owulacji a tak mnie brzuch po prawej stronie boli i nie wiem co to moze byc, wybraliśmy sie dziś na koncert i przed trochę jedzenie namieszalam i mnie brzuch bolał, a później minęło. Wróciliśmy do domu i znowu boli po prawej jak siadam to tak ciągnie mnie i tak wyżej jak jajnik a niżej jak żołądek :/
Dżasta ale masz fajnie, lubię etap od owu do okresu, wyszukiwanie objawów ciąży itp. Mnie boli od owu prawie codziennie lewy jajnik, ale nic to u mnie nie znaczyło. Nie świadczyło o ciąży. Mam nadzieję, że przejdzie jak się pojawi okres.
Co do przytulanek to nie wiem.
 
A wg mojego kalendarza w tel niby dziś owulacja i w końcu nie wiem jak to jest z tym liczeniem bo od OM jest 17-18 dzień a pokazuje ze do okresu 14 dni i nie wiem w końcu czy się dni płodne liczy od pierwszego dnia OM czy od końca? o_O
Podobno ta druga faza "powinna mieć" książkowo 14 dni. Ale niektóre kobiety mają 12, inne 15. Tak czy siak nie rezygnuj jeszcze z przytulanek.
 
Dżasta ale masz fajnie, lubię etap od owu do okresu, wyszukiwanie objawów ciąży itp. Mnie boli od owu prawie codziennie lewy jajnik, ale nic to u mnie nie znaczyło. Nie świadczyło o ciąży. Mam nadzieję, że przejdzie jak się pojawi okres.
Co do przytulanek to nie wiem.

Hehe no staram się nie podciągać tego jako pod objaw ciąży bo nie wiem co tam się dzieje, a dawno tak sie czesto nie przytulalismy I to w trakcie owu, więc moze sie trochę nagromadzilo I tak sie objawia to albo owulacja tak teraz mi sie objawila, no nie wiem. Az boje się tego dnia w ktorym powinnam dostac okres :oo:
A propo Twojego jajnika, miejmy nadzieję, ze przestanie boleć :tak:
 
Hehe no staram się nie podciągać tego jako pod objaw ciąży bo nie wiem co tam się dzieje, a dawno tak sie czesto nie przytulalismy I to w trakcie owu, więc moze sie trochę nagromadzilo I tak sie objawia to albo owulacja tak teraz mi sie objawila, no nie wiem. Az boje się tego dnia w ktorym powinnam dostac okres :oo:
A propo Twojego jajnika, miejmy nadzieję, ze przestanie boleć :tak:
Może nie dostaniesz! Ja etap od owu do @ przechodziłam w kratkę pod względem emocji. Wielki entuzjazm i optymizm wraz z cierpliwością, przeplatane spadkami nastroju i zniecierpliwieniem :rofl:
 
reklama
Może nie dostaniesz! Ja etap od owu do @ przechodziłam w kratkę pod względem emocji. Wielki entuzjazm i optymizm wraz z cierpliwością, przeplatane spadkami nastroju i zniecierpliwieniem :rofl:

No tak myślę, ze jak 4-5 sierpnia nie dostane to zatestuje ;)
Hehe ja teraz tak miałam podczas owu nawet, ze raz mnie wkurza ten mój narzeczony swoimi zaczepkami a raz nie :p to nie wiem co to będzie później :rolleyes:
Najgorsze to te czekanie, dlatego staram sie nie myśleć o tym i nie czekać, nawet ta moja ginekolog mówiła, zeby nie czekac tak albo dostane albo nie..
 
Do góry