reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Widze ze cala lista w kolejce na obciążenie glukoza :sad: ja tez ide za kilka dni i mi wrecz doradzila polozna i gin zeby wziac cytrynke :-) :) ale samo siedzenie na glodnego tam 3 godz mnie przeraza. Juz raz zaslablam od slabego sniadania i boje sie powtorki :sad::sad:
 
reklama
Jesli.chodzi o cytrynę to nie powinno sie jej dodawać ponieważ cytrusy obniżają poziom cukru we krwi i przez to moze wyjsc zaklamany wynik... z drugiej strony nawet przekroczenie o 1 diagnozuje cukrzyce

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
wiecie co dziewczyny mi lekarz powiedzial że mam normalnie zjeść śniadanie przed badaniem...ale ja biorę męża że sobą więc nie będę mieć stracha...bo teraz to boję się sama wychodzić jak ostatnio zemdlalam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widze ze cala lista w kolejce na obciążenie glukoza :sad: ja tez ide za kilka dni i mi wrecz doradzila polozna i gin zeby wziac cytrynke :-) :) ale samo siedzenie na glodnego tam 3 godz mnie przeraza. Juz raz zaslablam od slabego sniadania i boje sie powtorki :sad::sad:

Ja ciagle mam tyle badan na czczo,ze już się trochę przyzwyczaiłam..ale rzeczywiście 3 godziny trochę przeraza.Badanie już jutro,wiec zdam relacje.
 
wiecie co dziewczyny mi lekarz powiedzial że mam normalnie zjeść śniadanie przed badaniem...ale ja biorę męża że sobą więc nie będę mieć stracha...bo teraz to boję się sama wychodzić jak ostatnio zemdlalam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mysle,ze sniadanie może wplynac na wyniki,zawsze slyszalam tylko na czczo,lepiej mieć ten wiarygodny rezultat.Wiec może podpytaj jeszcze.
 
No wlaśnie Adas1304 zdziwiło mnie to bardzo...bo też myślałam że robi się to badanie na czczo żeby wynik był wiarygodny...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle,ze sniadanie może wplynac na wyniki,zawsze slyszalam tylko na czczo,lepiej mieć ten wiarygodny rezultat.Wiec może podpytaj jeszcze.
Musisz byc na czczo ponieważ przed podaniem glukozy masz pobranie krwi na badanie poziomu cukru we krwi, a jak zjesz śniadanie to przekroczysz to wygórowane 92 na czczo

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Kurde to mi będzie ciężko wytrzymać bo wstaje przed 7 i jem cis zazwyczaj A wizytę mam dopiero na 10ta....jak ja wytrzymam to nie wiem...ciezko trochę będzie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie moja lekarka ma laboratorium u siebie na miejscu...takze mam wizytę plus glukoze u niej w praxis

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry