reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny.Jak odczuwa się skurcze Braxtona-Hicksa? Dziś mnie złapał jakby kamień, naoiecie w górze brzucha pod piersiami i trochę się zmartwilam bo myślałam że to raczej w dole brzucha są... proszę tego czuje kłucia krótkie ale częste w podbrzuszu..czy to może być to?bardzo nieprzyjemne ale znosne są..
Jaka dawkę magnezu przyjmujecie? Mnie lekarz wczoraj zasugerował magnez ale nie powiedział ile więc nie chce za duzo wziąć.w mojej suplementacji nie ma wcale magnezu więc od 5 miesięcy nie lyknelam nic A kawkę 1 dziennie pije :/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny.Jak odczuwa się skurcze Braxtona-Hicksa? Dziś mnie złapał jakby kamień, naoiecie w górze brzucha pod piersiami i trochę się zmartwilam bo myślałam że to raczej w dole brzucha są... proszę tego czuje kłucia krótkie ale częste w podbrzuszu..czy to może być to?bardzo nieprzyjemne ale znosne są..
Jaka dawkę magnezu przyjmujecie? Mnie lekarz wczoraj zasugerował magnez ale nie powiedział ile więc nie chce za duzo wziąć.w mojej suplementacji nie ma wcale magnezu więc od 5 miesięcy nie lyknelam nic A kawkę 1 dziennie pije :/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka[/QUO

Przy twardnieniach magnez jest wskazany,ja mam 6 tabletek na dobe.Mysle,ze spokojnie możesz wziąć po dwie tabletki co 12 godzin.Mi zapisal Asmag forte,mam go brac do końca ciąży,z tego co widze dziewczyny lykaja magnez roznych firm.Do tego woda średnio,albo niskonasycona .Kawa nie jest dobra przy twardnieniach,chociaz wiem,ze jedna filizanka dziennie,to nie tak dużo,ale może warto odstawić na jakiś czas.No i skurcze bh pojawiają sie po 20 tyg wiec,jesli nie sa czeste sa czyms normalnym na tym etapie.
 
Kurde..mnie to nikt nie przebije w życiu!jestem przerażona A wcale nie jem za dwoje;((( mam 19 tc i 7 kg więcej.;( pytałam gin czemu tak dużo,może coś mi dolega, powiedział "wy tak macie" i wyszło że się obzeram:/ boje się że że będzie na finale 30 kg więcej!masakra

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Nie przejmuj się. J.A również 7 mam na plusie. W poprzedniej ciąży miałam wtedy już 10 na plusie. W pierwszej przybralam 14 kg a w drugiej aż 20 kg niestety. Ale o dziwo bardzo szybko zgubiłam zamoistnie wręcz 15 i zostało 5 kg na dietę. Teraz chciałam te 15 kg przybrać w sumie ale No zobaczymy ile z tego wyjdzie. Akurat w moim otoczeniu to przeważnie 15-20 kg znajome maja więcej w ciąży


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Dziewczyny.Jak odczuwa się skurcze Braxtona-Hicksa? Dziś mnie złapał jakby kamień, naoiecie w górze brzucha pod piersiami i trochę się zmartwilam bo myślałam że to raczej w dole brzucha są... proszę tego czuje kłucia krótkie ale częste w podbrzuszu..czy to może być to?bardzo nieprzyjemne ale znosne są..
Jaka dawkę magnezu przyjmujecie? Mnie lekarz wczoraj zasugerował magnez ale nie powiedział ile więc nie chce za duzo wziąć.w mojej suplementacji nie ma wcale magnezu więc od 5 miesięcy nie lyknelam nic A kawkę 1 dziennie pije :/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Skurcze mam już od 17 tc zawsze w każdej ciąży miałam szybko ale teraz to aż sama byłam zaskoczona. Wyszło ze mam przodujące łożysko w pon i myśle ze może dlatego to tak szybko czułam. Mam bardzo częste i biorę magnez. Miałam biegunki po nim ale zmieniłam na inny. 500 mg mam brać dziennie ale ze te problemy jelitowe to zmniejszyłam dawkę


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Nie przejmuj się. J.A również 7 mam na plusie. W poprzedniej ciąży miałam wtedy już 10 na plusie. W pierwszej przybralam 14 kg a w drugiej aż 20 kg niestety. Ale o dziwo bardzo szybko zgubiłam zamoistnie wręcz 15 i zostało 5 kg na dietę. Teraz chciałam te 15 kg przybrać w sumie ale No zobaczymy ile z tego wyjdzie. Akurat w moim otoczeniu to przeważnie 15-20 kg znajome maja więcej w ciąży


7u229jcg4s0byzyg.png
U mnie też dziewczyny przeważnie do 20 dobijają. Mam nawet jedną znajomą, która przytyła ponad 30kg. A chuda teraz jest jak patyk!!! Można? Można. Tylko trzeba mieć zapał, żeby to zgubić!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też dziewczyny przeważnie do 20 dobijają. Mam nawet jedną znajomą, która przytyła ponad 30kg. A chuda teraz jest jak patyk!!! Można? Można. Tylko trzeba mieć zapał, żeby to zgubić!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tyke po 30 kg w ciazy i z kazdej mi zostake po 10...tym eazem pewnie nie bedzie inaczrj [emoji20]

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dla mnie karmienie piersią jest zbawienne i szybko tracę kg- naszczescie.
W ciąży woda mi się odkłada do tego wiadomo nie mogę diety robić i jak już mogę mniejwiecej wszystko jest to idę w wir Hehehe
Myśle ze nie ma co się przejmować. Lekarz wazy na każdej wizycie wiec tez to kontroluje
W drugiej ciąży miałam podejrzenie makrosomi płodu ze niby gigantusek z tego mojego będzie a urodził się wkoncu 3540 a pierwszy syn 5 tyg przed porodem wg usg miał 3 kg a urodził się 3150!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kazda z kobiet wybiera sobie aktywność,zeby zgubic kilogramy taka ,w której się najlepiej czuje.Ja pokochałam bieganie,na początku robiłam to tylko po to,zeby wybiegac stres,bo bylam w kiepskim stanie psychicznym,nie chciałam brac lekarstw,ktos mi podpowiedział,zebym sprubowala pobiegać i tak zaczelam robic to pol godziny dziennie.Pierwszy tydzień był ciezki,nie wiedziałam,ze mam taka slaba kondycje i miałam wrazenie ,ze nie wyjde następnego dnia taki len,ale zauwazylam ,ze rzeczywiście lepiej się czuje i tak dzień po dniu,az zaczelam biegac z uśmiechem na twarzy.Cialo zmienilo się nie do poznania,nie spodziewałam się takich efektow to był bonus.To chyba najszybsza metoda na zgubienie kilogramow,ale mam kumpele,ktore nie polubily tego.Ale naprawdę warto sprubowac.Najtrudniej jest zacząć,ale to temat na później,nie ma się co przejmować teraz.
 
Ja już pisałam - w poprzedniej +18kg i to nie do końca uczciwe bo ostatni tydzień nie miałam już odwagi na wagę wejść...:-) Synek miał 4150kg teraz startuję z wyższej wagi :-( zdenerwowała mnie dr wczoraj - bo ja zadowolona z tych 2 kg (po 6kg w 20tc w poprzedniej ciąży) a ona mi, że na styk...Przedtem schudłam bardzo szybko, ale teraz mam niedoczynnosc i Hashi. Tak łatwo chyba nie będzie.
 
reklama
Ja już pisałam - w poprzedniej +18kg i to nie do końca uczciwe bo ostatni tydzień nie miałam już odwagi na wagę wejść...:-) Synek miał 4150kg teraz startuję z wyższej wagi :-( zdenerwowała mnie dr wczoraj - bo ja zadowolona z tych 2 kg (po 6kg w 20tc w poprzedniej ciąży) a ona mi, że na styk...Przedtem schudłam bardzo szybko, ale teraz mam niedoczynnosc i Hashi. Tak łatwo chyba nie będzie.[/QUOT

To chyba trochę przesadzila z tym"na styk"Szkoda nerwow na takie teksty.
 
Do góry