reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
No ja byłam wczoraj u gin i po raz kolejny powiedziała, że do 20 tyg optymalne jest przytycie do 2 kg...tyle tez przytyłam i powiedziała, że na styk. Dobrze, że nie widziała mnie w poprzdniej ciąży, bo wtedy w 20tc miałam 5-6kg na plusie.
Te 2 kg to wydawało mi się mało i szukałam w necie info o przyroście wagi...

Link do: Waga w ciąży - tycie w ciąży, trymestry

I kalkulator:
Link do: Kalkulator wagi w ciąży - prawidłowa waga w ciąży - Babyonline.pl
Zazdroszczę! 2kg to ja miałam na + w 3 miesiącu. Trudno, taki organizm mój i tyle. Ale uwielbiam ćwiczyć i kilka miesiecy po porodzie i będę laska[emoji12] a jeszcze jak bedzie kp to już wogóle!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do badan usg ja mam co 4 tyg robione usg i wszystkie badania od wazenia po mierzenie szyjki ulozenia itd ale to prywatnie.
Moglabym ogladac cale dnie moja źabcie gdybym mogla :-) :):-) :)
 
Hej dziewczyny,dzisiaj pierwszy grudnia.Przez ten snieg czuc już lekki swiateczny klimat.Bedzie trochę więcej zamieszania przedświątecznego,wiec i czas będzie szybciej leciał.
Jeżeli chodzi o tycie to mam 4 kg na plusie.Mi idzie tylko w brzuch,a chciałabym ,żeby rozeszlo sie po calosci,bo jestem szczupla.Dziecko wazy średnio na wykresie,zreszta podkreslil,ze dziewczynki z reguly sa mniejsze.
 
Dziewczyny ile już macie na plus kg?? Ja juz 6 nie wiem czy to malo czy duzo 20 tydz. To moja pierwsza ciąża.
Kurde..mnie to nikt nie przebije w życiu!jestem przerażona A wcale nie jem za dwoje;((( mam 19 tc i 7 kg więcej.;( pytałam gin czemu tak dużo,może coś mi dolega, powiedział "wy tak macie" i wyszło że się obzeram:/ boje się że że będzie na finale 30 kg więcej!masakra

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Czy jest Mama ktora zdecydowala sie na pobor krwi pepowinowej?

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app[/QUOTE

My tez sie chcemy zdecydować na pobranie krwi .Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat z lekarzem.Nie wiem jak to jest przy cesarskim cieciu.Ja najprawdopodobniej będę miała rozwiazana ciaze w 36,37 tyg.wlasnie przez cesarkę.Mam nadzieje,ze zabieg nie dyskwalifikuje nas przed tym.Do tego sa dwie metody pobrania tych komorek ze sznura pępowiny albo z krwi wiem ,ze one sie roznia.12 grudnia mam wizyte chciałbym podpytać co nieco.
 
Kurde..mnie to nikt nie przebije w życiu!jestem przerażona A wcale nie jem za dwoje;((( mam 19 tc i 7 kg więcej.;( pytałam gin czemu tak dużo,może coś mi dolega, powiedział "wy tak macie" i wyszło że się obzeram:/ boje się że że będzie na finale 30 kg więcej!masakra

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Ja przy pierwszej ciąży miałam rowne 25 kg więcej.Do 6 miesiąca szlo niezle,potem przyszedł nawet nie wiem jak to pisać atak ,ssanie mega ogromne jedząc jednego loda myslalam o tym,ze drugi jest w zamrażarce i tak poleciało.Ale tak jak szybko przytylam ,rownie szybko zrzucilam te kilogramy.Teraz bardziej zwracam uwagę na jakość jedzenia,chociaz jak mam ochote to skusze sie na fastfooda,bez paranoi;)
 
reklama
No ja byłam wczoraj u gin i po raz kolejny powiedziała, że do 20 tyg optymalne jest przytycie do 2 kg...tyle tez przytyłam i powiedziała, że na styk. Dobrze, że nie widziała mnie w poprzdniej ciąży, bo wtedy w 20tc miałam 5-6kg na plusie.
Te 2 kg to wydawało mi się mało i szukałam w necie info o przyroście wagi...

Link do: Waga w ciąży - tycie w ciąży, trymestry

I kalkulator:
Link do: Kalkulator wagi w ciąży - prawidłowa waga w ciąży - Babyonline.pl
Tez mogę pozazdrościć bo mam 25 tydzień i na plusie dobre 8-9 kg. Trochę szkoda,ale już przywyklam ze w każdej ciąży tak mam.Pierwszy trymestr nic nie rośnie, a tak około połowy ciąży lecą mu kilogramy na plus szybciutko. Na szczęście jestem z tych co szybko zrzuca i generalnie raczej mam problem ze zbyt niska waga.
Ale powiem ci ze lekarza wole takiego co się wagi bardzo nie czepia, bo jak mi ginka w pierwszej ciąży kazała jeść surówki same to chyba sama nie wie jak to jest jak po tonie surówek człowieka i tak ssie żeby zjeść normalnie choćby kawałek chleba :-D:-D
 
Do góry