reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry dziewczyny,
Szykuje sie na badanie polowkowe na 10:30. Trzymajcie prosze kciuki, bo mały stresik jest ...

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!
Ja juz prawie 6 kg na plusie. Brzuch tez juz praktycznie nie do ukrycia :-) :) Piersi wielkie jak na mnie, ale nie zmuszę się do założenia normalnego stanika wiec rozmiaru nie znam :laugh2: A'la sportowe koszulki góra!
Dzień dobry dziewczyny,
Szykuje sie na badanie polowkowe na 10:30. Trzymajcie prosze kciuki, bo mały stresik jest ...

nzjddqk3g9zni0wq.png
Kciuki zaciśnięte. Powodzenia!
 
Czesc dziewczyny :)
Jestem tu nowa wiec staram sie podczytac troche
co do wagi to umnie 3kg a piersi to kosmos z 75b na 85c niby nie duzo ale na moja figure i posture to duzo i bardzo bola.
pozatym klopoty ze spaniem juz niewiem jak sie ulozyc.. czy macie jakies sposoby ? Jak sobie pomagacie ? Moze jakies poduszki itp??
 
Czesc dziewczyny :)
Jestem tu nowa wiec staram sie podczytac troche
co do wagi to umnie 3kg a piersi to kosmos z 75b na 85c niby nie duzo ale na moja figure i posture to duzo i bardzo bola.
pozatym klopoty ze spaniem juz niewiem jak sie ulozyc.. czy macie jakies sposoby ? Jak sobie pomagacie ? Moze jakies poduszki itp??

W ciąży zwiększył Ci się obwód pod biustem?
 
Czesc dziewczyny :)
Jestem tu nowa wiec staram sie podczytac troche
co do wagi to umnie 3kg a piersi to kosmos z 75b na 85c niby nie duzo ale na moja figure i posture to duzo i bardzo bola.
pozatym klopoty ze spaniem juz niewiem jak sie ulozyc.. czy macie jakies sposoby ? Jak sobie pomagacie ? Moze jakies poduszki itp??
Witaj :)
Też mam problem z ułożeniem się do snu, tym bardziej, że staram się spać na lewym boku, a nigdy wcześniej nie lubiłam tego [emoji16] póki co podkładam sobie drugą poduszkę, ale wkrótce zainwestuję w rogala do spania[emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry