reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

My juz po polowkowym:).
Chyba godzine lezalam podczas tego badania USG bo dzieciaczek nie zawsze chciał sie odwrocic jak trzeba ale cały przebadany i wszystko jest w normie:).
I drugie badanie potwierdziło chłopaka, w pewnym momencie tak rozłożył nóżki, ze badajaca stwierdziła ze jak z tego wyjdzie dziewczynka to bedzie w szoku, ale hej nigdy 100 gwarancji na prawidłowe określenie płci nie dają...
Teraz mogę odetchnąć z ulgą bo stresik był.

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
reklama
Termin porodu zależy też od długości cyklu - niektórzy gin to uwzględniają a niektórzy nie.
Ja mam wyznaczoną date tylko na podstawie usg z 7tc, ale na prenatalnych wyskoczyła data 12'04,a wiem że jest ona najbardziej prawdopodobna (z córka miałam tez wyznaczoną date z usg z 12tc i dokładnie tego dnia urodziłam)

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Moja gin wyznacza datę porodu na podstawie daty miesiączki bez brania pod uwagę długości cyklu.:confused2: Usg tez nie uwzględnia.
U mnie sprawdziły się daty wyliczone przez kalkulatory uwzględniające długość cyklu- bo wtedy miałam długie cykle.
Ale to i tak przecież tylko orientacyjne daty 2 tyg do przodu i do tyłu. :-D Robi sie miesiąc niepewnosci:oo: Dzieci rzadko są punktualnie :laugh2:
 
U mnie dzisiaj 19w6d i termin na 04.04. z USG i z miesiączki wychodzi tak samo:) ja do tej pory też nie mogłam się ułożyć do snu ale od wczoraj używam rogala i jest ok. Bardzo solidny. Przyda się do karmienia (mam nadzieję).
 
reklama
Dziewczyny macie już wybrane wózki?
Ja się nastawiałam na Roan Bass Soft, ale konkretnie tego modelu ze skóry, który chciałam nie było, a materiałowe nie podobały mi się. Za to na razie nr 1 jest Anex Sport, a jak u Was?
 
Do góry