reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie brzuch już bardzo widoczny. Teraz mam rozmiar 80B...więc jeszcze trochę nie zaszkodzi hehe:-) :) jeszcze w płaszcz zimowy się zapne ale tak na styk więc będę się rozglądać za czymś nowym:)
 
reklama
Ja przed ciążą miałam 70E, teraz kupiłam już 65I, a gdzie tam do końca, także lepiej niech już nie rosną. U mnie brzucha nadal brak, gdyby nie wieczorne kopniaki to chyba zaczęłabym myśleć, że sobie uroiłam tą ciążę :D Także póki co rogal jest zbędny.
O matko mi urosly i mam juz az 75B[emoji23]
 
Mnie piersi tez nadal pobolewaja, najgorzej jest w nocy z pójściem do toalety, ciągna w dół jak dwa kamienie :/. Z rozmiaru 75B jest juz 80D, a poza tym juz 10kg na plusie...

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
reklama
U mnie 18w2d i właśnie dobiłam do wagi sprzed ciąży [emoji5]
Co do piersi to trochę urosły, ale jaki mam teraz rozmiar to sama nie wiem... stanik sportowy rozmiar M [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry