reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Paulina_Austria ja też tak mam...ze tylko takie delikatne musniecie czuje ..ale nic dokładnie..niektore dziewczyny pisały że już widzą gdzie dokładnie jest bobas...a ja nic...no cóż to przez mój tłuszczyk nagromadzony..chociaz brzuch miałam w miarę płaski..ale już wkrótce zobaczymy i będziemy regularnie czuć maluszka!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pegas gratulacje:))) już też wiecie kto tam rośnie [emoji6]tylko się kochana oszczędzaj jak możesz!! No wszystkie dziewczyny po cesarkach wypoczywajcie i nie przeciążajcie sie[emoji4]pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cesarke miałam w grudniu 2013. Na razie jest 6 mm za dwa tygodnie sprawdzamy czy dalej się rozchodzi. ...

Wiecie co, po prostu za dużo mi się nakłada. 1 listopada zmarł mój pies, nie godzę się z tym. Jesteśmy w fazie przeprowadzki, dużo spraw urzędowych i.t.d.. dokładnie rok temu straciłam ciążę. I mam już apatie delikatnie mówiać przy tym, że tak muszę się oszczędzać.
Mam nadzieję że za dwa tygodnie gin powie że jest ok.


Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom

Myśl teraz o maluszku i dużo odpoczywaj. Zobaczysz wszystko się ułoży ☺.
 
Ale wam zazdroszcze, ze juz tak wszystko dokladnie widzicie i czujecie. Ja tu ledwo jakies burczenie slysze jesli leze na plecach i nadal nie wiem czy to maluch czy jelita haha :D

Paulina nie martw się ja jeszcze kompletnie nic nie czuję, a w dodatku znajomi się ze mnie śmieją gdzie mam to dziecko bo wyglądam jakbym się wody opiła.☺☺
 
Tez mam w poniedziałek wizytę :)

Ja akurat nie swiruje :p po prostu chciałabym juz coś poczuć, ale wiem, że przy pierwszej ciazy to może jeszcze troche potrwać.
Słucham na detektorze jak kopie i sie przekręca, wiec raczej wszystko ok
 
Dzięki Dziewczyny. Oczywiście się oszczędzam, olewam pierdoły i staram się leżeć ile się da.
Dobrze już wiedzieć, teraz.... mogę myśleć nad wyprawką! [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj nie moglas wczesniej zajrzec[emoji12] myslalam ze tylko ja zwariowalam (opis po rowerze to ten lightowy[emoji23] ale nie bede sie dalej rozpisywac[emoji23][emoji6])

A jak dlugo to czulas?

A poza tym sie nie przemeczaj przy tej kuchni i odpocznij po wizycie rodzinki
No powiem Ci,ze czulam to przez kilka tygodni, ale teraz czasami jeszcze powraca ten bol na kilka godzin ,ale nie codziennie na szczescie.

Staram sie nie przemeczac raczej przy remoncie kuchni robie za inspektora nadzoru [emoji6][emoji23]



Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No powiem Ci,ze czulam to przez kilka tygodni, ale teraz czasami jeszcze powraca ten bol na kilka godzin ,ale nie codziennie na szczescie.

Staram sie nie przemeczac raczej przy remoncie kuchni robie za inspektora nadzoru [emoji6][emoji23]



Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ze mi lekarz w szpitalu powiedzial ze taki bol moze swiadczyc ze na pozniejszym etapie ciazy mozemy miec problem ze spojeniem lonowym lub rozejscie spojenia[emoji52]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz ze mi lekarz w szputalu powiedzial ze taki bol moze swoadczyc ze na pozniejszym etapue ciazy mozemy miec problem ze spijeniem lonowym lub rozejscie spojenia[emoji52]
W poprzednich ciazach tez mnie tak bolalo I nic zlego sie nie wydarzylo, wiec badzmy dobrej mysli [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry