reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja juz tez wybrała m sobie parę położnych, ż jedna już krótko rozmawiałam, w poniedziałek będę umawiać się na pierwsze rozmowy, i zobaczymy ż która będę się najlepiej rozumieć...ale już czas ...bo jedna mi zdążyła odmówić ż braku terminów w kwietniu...takze trochę mnie wystraszył i od poniedziałku działam w tym temacie...licze na to że uda mi się dostać do położnej która pracuje w klinice w której będę rodzić [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wagobunda mi się też zdarza czasami takie kłucie jak się np nagle przewroce ż boku na bok, czy gwałtownie wyprostuje...niestety mnie cały czas podbrzusze pobolewa..dlatego staram się trochę wolniej wszystko robić, nie tak jak wcześniej tornado...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale uczucie jakbym jezdzila caly dzien na rowerze i by mnie bolalo od siodelka mam tylko ja[emoji53]
mnie czasmi zlapie tam taki dziwy ucisk, dzis tez czuje to miejsce wyrazniej niz zwykle. Kredka a od kiedy tak masz, boli czy raczej jest to taki ucisk i dretwienie.? ginekologa mam dopiero 16.11 po wyniki morfologii i moczu. A wy co ile robicie badania krwi i moczu?
 
Wagobunda mi się też zdarza czasami takie kłucie jak się np nagle przewroce ż boku na bok, czy gwałtownie wyprostuje...niestety mnie cały czas podbrzusze pobolewa..dlatego staram się trochę wolniej wszystko robić, nie tak jak wcześniej tornado...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zauwazylam,ze jak jestem bardziej aktywna w praca domowych i wypadach na zakupy to wieczorem za kazdym razem czuje pobolewanie podbrzusza jakby na miesiaczke.
 
dziewczyny , a jak u was z badaniami na toksoplazmoze, szczegolnie te ktorym wyszly dwa R ujemne, przeczytalam, ze jesli nigdy sie nie przechodzilo tokso. i teraz tez jest niereaktywna to trzeba co 3 miesiace powtarzac badanie krwi na tokso. w mojej karcie ciazy gdzie sa rozpisane wszystkie bafania na caly okres ciazy, zaznaczone jest badanie na toksoplazmoze 2 razy. Pytalam sie dwoch ginekologow i obaj spowiedzieli, ze wystarczy raz na poczatku zrobic to badanie....jakby im cos zalezalo skierowaniewystawic..... teraz mieszkam u mamy ktora ma 7 kotow,a one maja kontakt z podworkiem i innymi kotami....wlasnie dlatego chcialabym powtorzyc to badanie...pojde prywatnie chyba....
 
reklama
mnie czasmi zlapie tam taki dziwy ucisk, dzis tez czuje to miejsce wyrazniej niz zwykle. Kredka a od kiedy tak masz, boli czy raczej jest to taki ucisk i dretwienie.? ginekologa mam dopiero 16.11 po wyniki morfologii i moczu. A wy co ile robicie badania krwi i moczu?
Mocz na kazda wizyte, morfo co druga

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry