reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczynki powiedzcie mi, bo jestem dokładnie w 18+5 tc. I od jakiegoś czasu zauważyłam, że czasem raz dziennie, czasem częściej, czasem przez pare dni nie- twardnieje mi brzuch. I się tak jakby 'stawia'. Nie jest to bolesna, aczkolwiek raczej mało przyjemne. A brzuch jest wtedy jak kamień. Wiem, że koło 20 tc zaczynają się czasem te skurcze 'przepowiadajace'. Myślicie, że to właśnie to?
Takie stawianie sie macicy to skurcze, jesli nie występują 10na2h to spokojnie, wziac mwgnez i odpoczywac, a jesli wystepuja 10skurczy na 2h to kierunek pogotowie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
A jak już pytam, to za jednym razem :) Polecacie jakies foteliki- nosidełka? Właśnie jesteśmy na kupnie, ale jest tego tyle, że szok :O A chciałąbym kupić jakieś w miarę sprawdzone i porządne.
 
A jak już pytam, to za jednym razem :) Polecacie jakies foteliki- nosidełka? Właśnie jesteśmy na kupnie, ale jest tego tyle, że szok :O A chciałąbym kupić jakieś w miarę sprawdzone i porządne.
Wejdź na stronę pięć gwiazdek o fotelikach i poczytaj sobie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Cześć dziewczyny :-) jestem z Wami od niedawna. U mnie 17 tc, czekamy na synka :-) Postów jest strasznie dużo i nie przekonałam wszystkiego. Co sądzicie o szczepieniu na grypę, w końcu czeka nas cała zima :-/ słyszałam że to nie szkodzi dziecku.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ratinka - szczepienia przeciwko grypie z tego co wiem nie są testowane na ciężarnych I nie wiadomo jaki mogą mieć wpływ na dzidziusia :(
może sprawdź najpierw ulotkę.
 
reklama
We wtorek mam wizytę u gina, zobaczymy co on sam o tym sądzi:-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry