reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam z ranka!
Pogoda taka ze szkoda za okno wyglądać :hmm:
Córcia kolejny dzień w domu i juz ja nuda bierze. :sorry:
@Aguska11 Jak coś się dzieje co cie niepokoi to może lepiej sprawdzić u giną.

Witam wszystkie keietniowe mamy. Podglądam Was od dawna ale chyba dopiero teraz zaczynam wierzyc, że i u mnie może być ok. To moja 6 ciąża, mam 1 syna, od początku clexane, acard, luteina, dużo leżenia praca na bok i jest dobrze :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj!

 
reklama
Witaj Sylwi201! Niemałe przeżycia za Tobą, pewnie stąd taka ostrożność. Bądź dobrej myśli:)

Neki ja też do końca nie ufam tym termometrom, dlatego używam rtęciowego. Bo 2-3 krechy w którąś stronę to u maluszka dużo i nie ma co ryzykować. I rzeczywiście we wszystkich elektronicznych, czy pod pachę czy bezdotykowych, trzeba bardzo pilnować baterii, bo inaczej wynik jest niemiarodajny.

Aguśka11 ja bym poszła, żeby sprawdzić. Nawet jeśli nic się nie dzieje, to Ty będziesz spokojniejsza. A teraz przecież się denerwujesz cholernie, a to nie służy ani Tobie, ani maluszkowi.

A ja dzisiaj w końcu do fryzjera po wielu miesiącach. Tylko odrost i koncówki robię, nie będę teraz wydziwiać. Ale zawsze to po samej wizycie samopoczucie lepsze:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Sylwi201! Niemałe przeżycia za Tobą, pewnie stąd taka ostrożność. Bądź dobrej myśli:)

Neki ja też do końca nie ufam tym termometrom, dlatego używam rtęciowego. Bo 2-3 krechy w którąś stronę to u maluszka dużo i nie ma co ryzykować. I rzeczywiście we wszystkich elektronicznych, czy pod pachę czy bezdotykowych, trzeba bardzo pilnować baterii, bo inaczej wynik jest niemiarodajny.

Aguśka11 ja bym poszła, żeby sprawdzić. Nawet jeśli nic się nie dzieje, to Ty będziesz spokojniejsza. A teraz przecież się denerwujesz cholernie, a to nie służy ani Tobie, ani maluszkowi.

A ja dzisiaj w końcu do fryzjera po wielu miesiącach. Tylko odrost i koncówki robię, nie będę teraz wydziwiać. Ale zawsze to po samej wizycie samopoczucie lepsze:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy na foto [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Sylwi201! Niemałe przeżycia za Tobą, pewnie stąd taka ostrożność. Bądź dobrej myśli:)

Neki ja też do końca nie ufam tym termometrom, dlatego używam rtęciowego. Bo 2-3 krechy w którąś stronę to u maluszka dużo i nie ma co ryzykować. I rzeczywiście we wszystkich elektronicznych, czy pod pachę czy bezdotykowych, trzeba bardzo pilnować baterii, bo inaczej wynik jest niemiarodajny.

Aguśka11 ja bym poszła, żeby sprawdzić. Nawet jeśli nic się nie dzieje, to Ty będziesz spokojniejsza. A teraz przecież się denerwujesz cholernie, a to nie służy ani Tobie, ani maluszkowi.

A ja dzisiaj w końcu do fryzjera po wielu miesiącach. Tylko odrost i koncówki robię, nie będę teraz wydziwiać. Ale zawsze to po samej wizycie samopoczucie lepsze:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
I ja powinnam się w końcu wybrać do fryzjera ;) ale jakoś nie mam kiedy się wybrać. Cały czas kusi mnie jakaś konkretna zmiana, ale boję się że będę żałować [emoji6]

ckaiskjouvvneobc.png
 
I ja powinnam się w końcu wybrać do fryzjera ;) ale jakoś nie mam kiedy się wybrać. Cały czas kusi mnie jakaś konkretna zmiana, ale boję się że będę żałować [emoji6]

ckaiskjouvvneobc.png
Włosy albo odrosną albo.mozna zawsze przefarbowac ( nie wiem o jakiej zmianie Mówisz[emoji4] )
Ja tydzień temu byłam - zaszalałam... Z ciemnego brązu na blond się zrobiłam [emoji16] z fryzurą nie szalałam bo najpierw chciałam do pierwszej zmiany się przyzwyczaić. [emoji6]


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 3 kompleciki takie jakby dresiki.
Tatus kupil butelki. Mamy tez kolyske. A i tez od siostry zabiore sobie ciuszki i nosidlo. Tatus stwierdzil ze njedlugo zaczniemy rozgladac sie za fotelikiem i wozkiem. W Pl przy okazji zakupow z przyjaciolka zamierzam uzupełnić brakujace rzeczy typu pieluchy tetrowe recznik. Mam juz wybrany komplet poscieli i loze zko ale czekam z koloren do plci.
 
@Verq Kilka sztuk na 56 warto mieć bo nie wiesz jaki dzidziuś ci się urodzi, ale nie warto kupować ich dużo z tego samego powodu. Tyle żeby na kilka dni starczyło a najwyżej jak będzie maluszek to sobie dokupisz.
Moje 2 urodziły się 51 cm wiec juz wiem ze 56 spokojnie na początek kupie bo w 62 mi utonie dzieciak i będzie miała dekolt do pasa :-) :)
Pieluchy tetrowe to 10-15 to minimum, przydają się do wszystkiego. Nawet czasem do wkładania do stanika na drugiego cyca jak karmisz bo z jednego dziecko ssie a z drugiego leci samo o_O

Hehe, oj tak, ja też często chodziłam, a częściej spałam z pieluchą w staniku. Oj, już się nie mogę doczekać tego czasu ;)



Dziewczyny stwierdziłam że muszę sobie wynotowywac wszystkie rady i podpowiedzi co do wyprawki bo ja poza 1 pajacem i 2 body nie mam kompletnie nic...chce też się powoli za to zabrać.. .i tak jak piszecie żeby nie zbankrutować część też kupię używanych rzeczy

Jeszcze mam pytanie co do termometra- to jakie jest wasze zdanie, lepszy do czoła czy do ucha? I czy możecie polecić jakiś konkretny model?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam termometr skroniowy firmy Breuer. Już mam go z 7 lat. Dobrze pokazuje, tylko jak go nie używam długo to musi się skalibrować, muszę sporo pomiarów na sobie zrobić, ew. Przetrzeć spirytusem końcówkę. Tylko że ja termometra używam może że 2-3 razy w roku. Na razie chyba tylko raz czy dwa zmieniałam baterie.


Ja mam ubranka po starszych dzieciach. Już teraz dla tego ostatniego rocznego synka nic nie kupowałam.
Śliniaków generalnie nie używam, nie lubię. Może jak zacznie sam łyżeczką jeść to będą mi potrzebne. Tak to mam pod ręką zawsze ręcznik papierowy, wycieram i wyrzucam. A dla niowlaka do odbijania czy ulewania używam pieluch tetrowych.

Z ubranek to przez pierwsze 2-3 miesiące głównie body krótki rękaw + pajac. Do tego owijam w kocyk, na kocyku flanela żeby właśnie jak się dziecku uleje zmieniać częściej tą flanelę niż prać kocyk w kółko. Chyba sobie zaszaleję i kupię pierwszy raz miękki otulacz ;)
No i na początek mam kaftaniki bo jak jest przez pierwszy tydzień ten pępek niezagojony to body może podrażniać.
 
Włosy albo odrosną albo.mozna zawsze przefarbowac ( nie wiem o jakiej zmianie Mówisz[emoji4] )
Ja tydzień temu byłam - zaszalałam... Z ciemnego brązu na blond się zrobiłam [emoji16] z fryzurą nie szalałam bo najpierw chciałam do pierwszej zmiany się przyzwyczaić. [emoji6]


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak, więc kto wie może w końcu się skuszę [emoji6] marzy mi się spore cięcie: z włosów do połowy pleców na boba.

ckaiskjouvvneobc.png
 
No tak, więc kto wie może w końcu się skuszę [emoji6] marzy mi się spore cięcie: z włosów do połowy pleców na boba.

ckaiskjouvvneobc.png
Duża zmiana, ja w sumie od dawna mam długie włosy i czasem żartuję z męża, że je obetnę [emoji3] (on je uwielbia). Normalnie chodzę w rozpuszczonych, ale pewnie trzeba będzie przerzucić się na warkocz jak pojawi się maluszek [emoji23]

oar8vfxmgd3e5jf0.png
 
reklama
Duża zmiana, ja w sumie od dawna mam długie włosy i czasem żartuję z męża, że je obetnę [emoji3] (on je uwielbia). Normalnie chodzę w rozpuszczonych, ale pewnie trzeba będzie przerzucić się na warkocz jak pojawi się maluszek [emoji23]

oar8vfxmgd3e5jf0.png
U mnie tak samo z włosami, no i z mężem też [emoji6][emoji16]

ckaiskjouvvneobc.png
 
Do góry