reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny stwierdziłam że muszę sobie wynotowywac wszystkie rady i podpowiedzi co do wyprawki bo ja poza 1 pajacem i 2 body nie mam kompletnie nic...chce też się powoli za to zabrać.. .i tak jak piszecie żeby nie zbankrutować część też kupię używanych rzeczy

Jeszcze mam pytanie co do termometra- to jakie jest wasze zdanie, lepszy do czoła czy do ucha? I czy możecie polecić jakiś konkretny model?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja[emoji4]

Dzisiaj zamieszanie w pracy więc tylko podczytuję[emoji6]

Ja już po wizycie u giną - chłopiec potwierdzony w 100%[emoji2]

2nn3skjozkqqgj67.png
 
Dziewczyny stwierdziłam że muszę sobie wynotowywac wszystkie rady i podpowiedzi co do wyprawki bo ja poza 1 pajacem i 2 body nie mam kompletnie nic...chce też się powoli za to zabrać.. .i tak jak piszecie żeby nie zbankrutować część też kupię używanych rzeczy

Jeszcze mam pytanie co do termometra- to jakie jest wasze zdanie, lepszy do czoła czy do ucha? I czy możecie polecić jakiś konkretny model?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Już polecałam Microlife. Ja mam do czoła i jest ok. A później polecam zwykły niezawodny rtęciowy. Można na Allegro kupić za parę złotych. Takiego używam. Elektroniczny u mnie służy tylko do wstępnej weryfikacji lub nocnej kontroli.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja[emoji4]

Dzisiaj zamieszanie w pracy więc tylko podczytuję[emoji6]

Ja już po wizycie u giną - chłopiec potwierdzony w 100%[emoji2]

2nn3skjozkqqgj67.png
Gratulacje!

Co do termometru to ja mam zwykły elektroniczny z apteki. Trzeba tylko pilnować żeby bateria była dobra.
W cuda na podczerwień nie wierzę. Jak leżałam w szpitalu to taki mieli i jak dziewczyna miała prawie 40 stopni to trzy kolejne miały źle odczyty- tez gorączki niby ale już coraz mniejsze. Beznadzieja.
 
Tak was czytam i w brzuchu czuje motyle podekscytowania zwiazanego z ciążą i przyjsciem maluszka [emoji5]Juz nie moge sie doczakac tych wszystkich pieluch i sliniakow do pprodu zostalo 140dni oby ye dni minely szybko... a jak narazie chyba cos sie do mnie dobralo i od rana zapchany nos i bol podniebienia, caly dzien pod kocem z kubkiem herbaty z miodem i cytryna....a Wy co byscie doradzily na szybkie postawienie sie na nogi?
Witaj w klubie, u mnie to samo, w domu mini szpital. Zaczęło się od córci, potem doszłam ja i mój Paweł. Na szczęście mam najlepszego męża na caaałym świecie, który załatwił sobie w pracy wolne do niedzieli i przejął opiekę nad córeczką ♡♡♡

ckaiskjouvvneobc.png
 
Czesc dziewczyny :)
Wczoraj mnie nie bylo, ale dzien uplynal w miare spokojnie. Wydaje mi sie, ze od 2 dni maluszek daje juz o sobie znac (tylko jesli leze). Mam nadzieje, ze to to a nie jelita :p
Moj maz przylozyl ostatnio glowe do brzucha i mowi, ze juz cos uslyszal :)

Ja niektore ubranka tez kupilam uzywane. Dwa razy niestety pojechalam "na darmo". Na zdjeciu wszystko pieknie, ladnie a na zywo zmechacone, poplamione. Nie wiem jak niektorym osobom nie wstyd czegos takiego wystawiac. Z ciuszkami na ta chwile koniec, jeszcze nie znamy plci.
Kupilam za to ostatnio troche takich pielegnacyjnych rzeczy, dwie szmatki sensoryczne, pierwsza mate. Kilka pieluszek tetrowych czy muslinowych w neutralnych kolorach.

W niedzele, jesli wszystko sie uda jedziemy z mezem na targi dzieciece. Raczej nie nastawiam sie na wielkie zakupy, ale chcialabym zobaczyc sobie niektore rzeczy na zywo np nianie elektroniczna.
Bedzie tez wiele mam nadzieje ciekawych wykladow, interesuje mnie szczegolnie dwa o jezyku niemowlaka i porodzie :)
 
Hej.u mnie sie chyba cos dzieje zlego. Od 4 dni biore robiony specyfik na infekcje. Od wczpraj zauwazylam ze rozpuszczajace sie tabletki sa podbarwione na brazowo...a same kapsulki sa zolte...zaczynam swirowac. Wizyte mam dopiero w poniedzialek. Nie wiem cZY isc do piwrwszego lekarza na usg... ☹

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry