reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@pajuinka rozumiem, ale pamiętaj że to do Ciebie należy podjęcie decyzji i nikt Ci nie nakarze karmić, Twój i maluszka spokój jest najważniejszy,
[emoji9], ja pierwsza córkę karmiłam 3tyg a druga 5 miesięcy. Teraz też chcę karmić jak najdłużej, ale wiesz nie wiem co będzie.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Dzięki za info w sprawie poduszki-chyba jednak kupię nie chce mi się bawić w szycie.

Odnoscie KP. Niestety pierwsze tygodnie u mnie też nie były zbyt ciekawe. Byłam po cc, a położne w szpitalu mnie olały totalnie. Więc radziłam sobie sama na podstawie tego, co wcześniej wyczytałam w interetach. Poranione brodawki i początkowo karmiłam w kapturkach. Polecam! Zastój pokarmu też z 5 razy był. Co to za ból... cycki jak kamienie, okropieństwo! A poza tym, to uwielbiałam karmić. Cudowne uczucie, naprawdę wyzwalają się wtedy endorfiny! Pomimo że młody był zawsze na noc dokarmiany butlą, to do 7 miesiąca karmiłam. Nagle sam nie
chciał, jak zaczęły mu ząbki się wyrzynać.
Ale bym wypiła czerwonego winka... ach pomarzyć można.
 
Hej dziewczynki, ja po wizycie. Wszystko wróciło do normy, rośnie nam zdrowy chłopczyk[emoji4] lekarz potwierdził płeć, zresztą sama na własne oczy widziałam siorka [emoji38] jestem przeszczesliwa. I ogromny kamień spadł mi z serca [emoji18]

p19ucsqvyg9mlpha.png

Super, ze wszystko wrocilo do normy :) Gratuluje chlopaka, kwiecien miesiacem sisiorkow :p

@a_gdyby_tak a Tobie kochana gratuluje coreczki :)

Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.

Slyszalam mnostwo dobrych opinii i tez zamierzam kupic. Jeszcze nie wiem gdzie (ceny sie strasznie wahaja), ale gdzies na pewno :D

Oj @Gina86 za mną to zimne piwko malina z cytryna chodzi, dzisiaj teściowa z koleżanką piły i normalnie aż mi ślinka pociekła. [emoji39]

p19ucsqvyg9mlpha.png

Jest takie piwo Bavaria (jesli dobrze pamietam) i ono rzeczywiscie nie ma nic a nic alkoholu. Probowalam jeszcze w sierpniu jak byl okres na grille. Calkiem niezle. Jest tez smak malinowy, dodasz cytryne i prosze :p
 
Hej dziewczyny

LMax ja jestem w 15 tyg i4d tak ze jeszcze muszę cierpliwie czekać [emoji4]

A co do rogala to też mam zamiar kupić, może teraz jeszcze się nie przyda ale później coś czuje że będzie to pomocne

Padam na twarz ...milego Wieczorka [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie mam. Czy któraś z Was używa, bądź używała poduszki rogala do spania? Przymierzam się do zakupu lub uszycia. Poprzednim razem między nogi i pod brzuch zwijałam dodatkową kołdrę, która całej nocy w tym stanid nie wytrzymywała. A teraz wolałabym coś wygodniejszego.

Mam i polecam kojec /długa poducha motherhood :)
 
reklama
Do góry