reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

@PaniPe-Ja tak też myślałam, że pierwsza ciąża to była nowość dla organizmu i dlatego tak ciężko ją przechodziłam. Potem druga była już bardzo znośna. Wiec myśląc o trzeciej byłam nastawiona optymistycznie- ze ograniem juz to niejako przetrawil i będzie dobrze. Chciałam być bardzo aktywna...i d..a.
Niestety u mnie raczej sprawdza sie to ze płeć ma duże znaczenie o_O
Może jest tak jak mówisz, że jest raczej kwestia płci niż nastawienia. Póki co możemy się zastanawiać. Ja narazie podchodzę z dystansem do tego, że dzidziuś podobno jest chłopcem. Może na usg połówkowym lekarz rozwieje moje watpliwości [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry,
Wlasnie wróciliśmy z wizyty z midwife i pierwszy raz usłyszeliśmy serduszko naszej kruszynki, 146 uderzeń..
Jak juz mówimy o płci to słyszałam ze na podstawie uderzen serduszka dzieciaczka kiedyś okreslalo sie płeć i jak jest niska liczba uderzeń to chlopiec a jak wysoka to dziewczynka..
Co o tym myślicie? Słyszeliście o tym? Komuś moze sie sprawdziło? ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Wlasnie wróciliśmy z wizyty z midwife i pierwszy raz usłyszeliśmy serduszko naszej kruszynki, 146 uderzeń..
Jak juz mówimy o płci to słyszałam ze na podstawie uderzen serduszka dzieciaczka kiedyś okreslalo sie płeć i jak jest niska liczba uderzeń to chlopiec a jak wysoka to dziewczynka..
Co o tym myślicie? Słyszeliście o tym? Komuś moze sie sprawdziło? ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji4]
Ja pierwsze słyszę o takich metodach określania płci.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Wlasnie wróciliśmy z wizyty z midwife i pierwszy raz usłyszeliśmy serduszko naszej kruszynki, 146 uderzeń..
Jak juz mówimy o płci to słyszałam ze na podstawie uderzen serduszka dzieciaczka kiedyś okreslalo sie płeć i jak jest niska liczba uderzeń to chlopiec a jak wysoka to dziewczynka..
Co o tym myślicie? Słyszeliście o tym? Komuś moze sie sprawdziło? ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom

Czytałam o tym na jakimś forum, a czy się sprawdza to nie mam pojęcia.
 
Gratulacje [emoji4]
Ja pierwsze słyszę o takich metodach określania płci.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie ja tez nie mialam o tym pojęcia. Jak wyszłam ze szpitala, to choć midwife zapewniala mnie ze serce bije idealnie to ja oczywiście musialam zapytać wujka Google :) i te informacje mi sie pojawiły. Gdybym wcześniej o tym wiedziala to na pewno bym zapytała na wizycie :)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,
Wlasnie wróciliśmy z wizyty z midwife i pierwszy raz usłyszeliśmy serduszko naszej kruszynki, 146 uderzeń..
Jak juz mówimy o płci to słyszałam ze na podstawie uderzen serduszka dzieciaczka kiedyś okreslalo sie płeć i jak jest niska liczba uderzeń to chlopiec a jak wysoka to dziewczynka..
Co o tym myślicie? Słyszeliście o tym? Komuś moze sie sprawdziło? ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja słyszałam i w moim przypadku 3 razy się sprawdziło ;)
Ale jakoś mimo wszystko wkładam to między chińskie choroskopy ;)
Chyba że teraz dziewczyny które znają płeć zerkna na USG i zobaczymy :D

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@pajuinka grunt to pozytywne myslenie wszystko bedzie dobrze wiadomo ze majac juz dziecko w domu czlowiek sie stresuje ze nie mozna sobie pozwolic na wiele rzeczy jak w przypadku pierwszej ciazy bo jednak jest maly czlowiek pod opieka tym bardziej nie trzeba sie skupiac na tych zlych myslach musi byc dobrze :)
A jesli chodzi o wyglad czy samopoczucie co do plci to wiem ze reguly nie ma w ciazy z synkiem jadlam sporo slodkiego choc w pierwszych tyg mialam chec tylko na kwasne ksztalt brzucha to taka ladna pileczka i z wygladu kazdy mowil ze syn i akurat w tym wypadku sie sprawdzilo ;) Teraz dlatego napisalam ze sie zdziwilam jak lekarka zaznaczyla ze raczej chlopak nie tyle dlatego ze mam te wymioty i mdlosci co po prostu intuicja mi mowi ze to dziewczynka a w pierwszej ciazy czulam mocno ze chlopak i jest syn ;) Tak naprawde najwazniejsze zeby bylo zdrowe druga sprawa ze na chlopca wszystko mam;);) Ale jednak na intuicji sie przejechalam:p
Mnie póki co intuicja nie zawiodła, w poprzednich ciążach wiedziałam co będzie, śmiałam się z lekarzem ze kobiety zawsze powinny wierzyć intuicji bo ona wie co mowi.
Ciekawe czy teraz mi dobrze mowi

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry