reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tych dziewczyn które są w 14tyg i później, macie dalej bóle podbrzusza? Ja kończę teraz 14sty tydz i mnie pobolewa od paru dni..troche się zaczynam martwic bo cały 13sty był bez bólu...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 15t4d i dalej czuje podbrzusze ale teraz to chyba to rozumiem ze to dziecko sie rusza wiec dotyka wszystkiego no i wszystko sie naciaga i przesuwa
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja jestem w 14 i chwilę temu tak mnie ciągnęło i rozpychało od środka, że aż nogi drętwiały... Bobas chyba sobie miejsce robi [emoji6]
A tak to mieliśmy z mężem wybrać się na zakupy a mdli mnie nieziemsko [emoji17]

Jeśli chodzi o zwierzęta to czytałam, żeby przynieść wcześniej ze szpitala pieluszkę używaną przy karmieniu, żeby miało zapach dziecka i matki, a dopiero potem przyjść z maluszkiem. Zwierzak będzie potrzebował czasu na oswojenie się... ale to opinie innych dziewczyn[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam ani psa, ani kota za to 2 chomiki [emoji4] jeden mojej corki, ten ,ktory sadzi bobki w locie jak na rece sie go bierze [emoji38] i drugi syna. Ten znow cykor i bojna dusza. Jak widzi kogos na horyzoncie to wieje ,gdzie pieprz rosnie [emoji38] on jest tej rasy, ktora jest bardzo szybka speedy gonzales normalnie [emoji38][emoji38][emoji38]
Chcemy miec psa rasy husky ,ale moj syn jest alergikiem na wiele roznych rzeczy wiec na razie musimy sie jeszcze wstrzymac.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Hej dziewczyny :);)
Ja mam na 1 maj termin ale cesarka bedzie w kwietniu. Mam pytanie do was jakie mialyscie NT i w ktorym tygodniu ciazy? Z gory dzieki za odpowiedzi
 
My narazie nie mamy zwierzaka...w dzieciństwie to zawsze u rodziców było pełno zwierzątek a to koty i psy, kanarek, świnka morska i chomiki, królik.. .Ale rodzice mają dom ż ogrodem i tak jakoś fajnie że zwierzęta w sezonie letnim mogą być praktycznie cały czas na dworze...my mieszkamy w bloku i dlatego mam pewne obawy...marzy nam się pies labrador i wczoraj nawet do mnie m przy śniadaniu powiedział: wiesz co mi się śniło?,że kupiliśmy sobie psa[emoji4]więc cały czas ta myśl w nas kielkuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż też gada o psie, ale ja nie jestem do tego przekonana. Często wyjeżdżamy, czasami nie mielibyśmy jak zabrać zwierzaka i robi się problem. Koty mogę same zostawić na cały dzień czy nawet dwa a dla psa potbowałabym opieki juz po paru godzinach.
 
Paulina_Austria no i tak jak mówisz jak polecimy gdzieś to co z psiakiem..w Pl do mamy bym podrzuciła[emoji4]no albo trzeba planować takie wakacje żeby zwierzaka można było wziąć że sobą..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i pewnie dlatego na psa się nie zdecyduje :) powiedziałam mężowi, że to musi być nasza wspólna decyzja a w sumie bardziej moja, bo on wróci do pracy (ja będę jednak trochę dłużej w domu), wraca często po 18/19, wiec w sumie wychodzi na to, ze to ja miałabym psa i to na moich barkach byłyby wszystkie obowiązki w tym obowiązkowe tutaj szkolenie.
Tym bardziej, że mój M nie chce słyszeć o małym psie, którego prawie wszędzie można ze sobą zabrać.
Ja na ta chwile podziękuję :)
 
Do góry