reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja codziennie jem rzodkiewkę i to tak samą sobie bez chleba. Czasem potem trochę pali w żołądku ale warto dla smaku.
Zaraz chyba zerknę na ten wózek anex bo przyda mi się taki bardziej off-roadowy :tak:
 
reklama
Dziewczyny ktore maja koty myslicie ze jak one zareaguja na pierwsze dziecko?
A ma ktoras koty i psy razem w domu? Bo moze wtedy lepiej? Nie wiem sama. Psa miec nie bede ale boje sie jaka bedzie reakcja
 
Dziewczyny ktore maja koty myslicie ze jak one zareaguja na pierwsze dziecko?
A ma ktoras koty i psy razem w domu? Bo moze wtedy lepiej? Nie wiem sama. Psa miec nie bede ale boje sie jaka bedzie reakcja
Ja mam kota i trochę się zastanawiam co to będzie. To nie jest najmilszy kotek przytulas tylko taka maruda pokazująca pazurki. Obstawiam, że jest nawet zdolny do tego, żeby nasikać do łóżeczka gdyby go gonić bo lubi robić na złość...Jak będzie problem to łóżeczko obkleję dwustronną taśmą klejącą bo koty nie lubią po klejących powierzchniach chodzić... może mu się odechce.
 
Crazycatlady ale masz jednego tylko? Bo moze jakbys dwa miala to by sie bardziej soba zajmowaly? Moze sprawisz sobie niespodzianke[emoji4][emoji4] Ja mam dwa. Nie palaja do siebie miloscia ale juz wiem ze blad zrobilam ze od razu dwoch nie bralam tylko w odstepie 3 lat
 
Crazycatlady ale masz jednego tylko? Bo moze jakbys dwa miala to by sie bardziej soba zajmowaly? Moze sprawisz sobie niespodzianke[emoji4][emoji4] Ja mam dwa. Nie palaja do siebie miloscia ale juz wiem ze blad zrobilam ze od razu dwoch nie bralam tylko w odstepie 3 lat
Jednego, tak jak już gdzieś chyba pisałam, za małe mieszkanie na dwa, a jak by się jeszcze miały tłuc (mój kocur to taki dziki jest) to by była tragedia. :szok:
 
Ja mam kota. Co prawda synek byl pierwszy w domu a potem przygarnelismy kotke. Na samym poczatku mielismy kotke i yorka ale tesciowa sie wyprowadzila z pieskiem. Od poczatku synek z kotem sie lubia. Razem w wozku spali, Mlody moze ciagnac ja za uszy/ogon a ona nic mu nie robi, z szafek moze ja sciagac za ogon i nic. :)

 
Jednego, tak jak już gdzieś chyba pisałam, za małe mieszkanie na dwa, a jak by się jeszcze miały tłuc (mój kocur to taki dziki jest) to by była tragedia. :szok:
A to faktycznie masz racje ze na malej powierzchni to lepiej nie[emoji6] ja mam kotki i czasem sie gdzies tam lapka pobija bo kiedys jeszcze sie rzucaly na siebie co jakis czas ale im przeszlo. Ta wieksza syczy na ta mala jak ta do niej za blisko nieraz podejdzie a ta mala ma ja w d***e ubaw po pachy.
 
Witam sie i ja dziewczyny udanej niedzieli zycze ;) u mnie poranek nie za przyjemny po pysznym sniadaniu mialam bliskie spotkanie z porcelana:( w ciazy z synem w tym tyg ciazy mialam juz spokoj a teraz i mdlosci i wymioty jeszcze sie pojawiaja:(
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tych dziewczyn które są w 14tyg i później, macie dalej bóle podbrzusza? Ja kończę teraz 14sty tydz i mnie pobolewa od paru dni..troche się zaczynam martwic bo cały 13sty był bez bólu...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry