reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

hej dziewczyny ! jestem po wczorajszych prenatalnych, z dzidziusiem na szczęście wszystko w porządku, cały i zdrowy ;) lekarz powiedział że to synek <3 tylko strasznie uparty bo nie chciał się ustawić tak jak trzeba i oczywiście rączkami zastawiał buzię ;p w załączniku zdj naszego kochanego maleństwa ;)

Wie narazie duzo tu chlopczykow :) fajnie, gratuluje:)
Ja cos czuje ze u mnie bedzie dziewczynka choć jeszcze mam 5 tyg do USG,
A ty w którym tyg jesteś?
 
reklama
Dzisiaj bardzo boli mnje głowa z tyłu, wczoraj myślałam że to przez węzły chłonne ale dzisiaj tylko ta głowa mnie boli. Ani leżeć ani ruszać ta głową. Koszmar.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

To super ze Maluszek zdrowy! biegnij i pochwal się co upolowalas hihi
 
Cieszę się SOMEONE że u Twojego maluszka wszystko dobrze, i kolejny chłopak [emoji6]to udanych zakupów, zaszalej! Ja tez się wynurzam ż domu bo w końcu piękna pogoda , idę na spacer połapać trochę witaminy d

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@CrazyCatLady ja powiem Ci tak, ja w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż w ciązach z dziewczynkami. Totalnie nie mam ochoty na słodkie (raz na jakiś czas co przegryze) niby z dziewczynkami też miałam ochotę na kwaśne naprzyklad, ale teraz jakoś bardziej.
A Ty kiedy masz jakieś USG?
p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry