reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Lilumi super wiadomość, narazie chłopaki królują!!!!;)slodkie foto[emoji4]to twój termin pokrywa się z moim, też mam na 10.04, ale zobaczymy za dwa tyg wizyta i też się z pewnością zmieni

A jeszcze wracając do brzuszków to ja na początku byłam trochę zaskoczona bo u mnie od początku był widoczny i zaokraglony ( ale osoby które nie miały pojęcia o ciąży też nie zwróciły na to uwagi) i to były wzdęcia.. z tego co pamiętam to już w 8 tyg kupiłam sobie spodnie ciążowe żeby mnie nic nie uwieralo..a teraz w 14stym wchodzę w swoje stare spodnie...brzuszek jest zaokraglony troszkę ale nie tak jak przez te wzdęcia na początku


Dagi81 kurczę to genialnie że już czujesz ruchy, świetna wiadomość, właśnie gdzieś czytałam że kobiety będąc kolejny raz w ciazy szybciej czują ruchy swoich pociech[emoji6][emoji4]

A dziewczyny też otwieram listę ż książkami i zaraz coś sobie pozamawiam...tez lubię książki w formie papierowej i ten zapach....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zaczęłam ostatnio czytać " zapisane w wodzie " tej samej autorki co " dziewczyna z pociągu "


U mnie migreny niestety typowo hormonalne .... Zawsze zdychalam przed i w trakcie okresu .
Teraz weszłam w drugi trymestr i pewnie temu tak . Tz mam nadzieję , że tylko dlatego .

Dzięki za wsparcie . Codziennie mam nadzieję , że kolejnego dnia już wstanę bez bólu .
A jestem na tyle wyrodna że parę razy już prawie sięglam po moje tabletki na migrenę . Wiem że by mi pomogło ....szlak

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie brzuch juz widać jeśli nie założę spodni tylko po prostu naciągne koszulkę.

Ja w moje jeszcze spokojnie wchodzę i jest ok dopóki chodzę.
Jak usiade to już tak rozowo nie jest i czuje, ze przydałyby się ciążowe.
Zamówiłam jedna parę i legginsy z h&m. Poczta dzisiaj była, ale przespalam :p
Jutro mam te wizyte u kardiologa w sprawie porodu to sobie przy okazji odbiorę.

U mnie na plusie 1.7kg a tak się cieszyłam jeszcze kilka dni temu, że nic a nic nie przytyłam. Do tej pory sobie folgowalam i chyba trochę rekompensowalam mój słaby metabolizm sprzed ciazy. Normalnie musiałam uwazac na wszystko to co jem, bo moja skłonność do tycia jest ogromna.
Waga stała przez cały 1 trymestr, weszłam w drugi i od razu hops.
No nic od teraz musze juz bardzo uwazac, żeby nie skończyć z 25kg na plusie tym bardziej, że do super szczupłych nie należę. No nic wracamy do sytuacji sprzed ciąży :p
 
Ja od początku ciąży już 5 kg na plus, w pierwszym trymestrze mi się buziaki nie zamykala ... Ciągle głodna byłam , z tym że od 3 tyg waga stoi w miejscu póki co i oby jak najdłużej [emoji53]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kredka -ja juz to czytalam ponad 15 lat temu, może teraz też by mi się nie podobało?? :confused::confused: ale pamietam że ta seria z Myronem była super, fajna zagadka i dowcipnie napisane.
 
Hej dziewczyny, sporo czasu mnie nie było. Jednak zdecydowałam się na usg genetyczne. U mnie w mieście 200zl kosztowało ale warto było. 13t2d ale według usg dziecko w 14t1d. Zdrowe i ładne, wszystko w jak najlepszym porządku wiec jestem juz spokojna. Lekarka odstawiła mi duphaston, mówiła ze po prostu przestać i juz bo łożysko już produkuje co trzeba i nie ma takiej potrzeby. Nie przytyłam zupełnie nic, brzuszek delikatnie się zaokraglil ale jeszcze nie widac zbyt mocno wiec jak ktoś nie wiem ze w ciąży to nie widać. Termin porodu zmienil mi się z 15 kwietnia na 10 kwietnia wedlug usg bo to juz kolejny raz kiedy dziecko jestwieksze i lekarka wstawila teraz datę 10.04 :) Dla mnie lepiej szybciej bedzie z nami ^^ Poza tym znamy już płeć. Lekarz dosc znany i powiedział że nigdy mu sie nie zdażyło pomylić ale tak na 80% chłopak. Na 100% to tylko po porodzie :D Cieszymy sie ogromnie a mąż mega dumny ^^
1507738095-aaaaaa.jpeg

P.s Dorzucam wam zdjecie ale troche slaba jakos sorki. Zapomnialam dodać, że nasz groszek ma 8cm i sie mega ruszal na usg :D
Ale fajna dzidzia!

A masz tylko jednego? W domu czy wychodny?
Ja mam dwa w domu ale kuweta to m sie zajmuje.
Tylko jednego bo mam małe mieszkanie.
 
To chyba najważniejsze, żeby wiedzieć, co nam może zagrażać. Też robiłam badania genetyczne, babka w analityce się śmiała po co to tak dużo, a ja byłam zadowolona, że lekarz sprawdzał wszystko na raz. Badania kosztowały swoje, ale wiem na czym stoję i jestem już w 12tyg ciąży, spokojniejsza z zestawem leków. Oby szczęśliwie do kwietnia.
Dokladnie właśnie o to chodzi żeby wiedzieć w razie gdyby coś się działo przynajmniej takie jest moje zdanie ze wolałabym się przygotować na daną sytuacje chociaż trochę, moja siostra została zostawiona sama samo małe miasteczko szpital byle jaki i naprawdę zanim się ogarnęła i zaczęła walczyć o mała to minęły 3 tyg...
 
reklama
Witam się po pracy[emoji5] odliczam tygodnie do l4 bo naprawdę już jestem zmęczona,poza tym w pracy też różnie[emoji53]
Ja zaczęłam ostatnio czytać " zapisane w wodzie " tej samej autorki co " dziewczyna z pociągu "


U mnie migreny niestety typowo hormonalne .... Zawsze zdychalam przed i w trakcie okresu .
Teraz weszłam w drugi trymestr i pewnie temu tak . Tz mam nadzieję , że tylko dlatego .

Dzięki za wsparcie . Codziennie mam nadzieję , że kolejnego dnia już wstanę bez bólu .
A jestem na tyle wyrodna że parę razy już prawie sięglam po moje tabletki na migrenę . Wiem że by mi pomogło ....szlak

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Joabab strasznie Ci współczuję - żadnych rad nie daje bo nigdy migreny nie miałam. Trzymam kciuki aby jutro było lepiej[emoji11]

@Lilumi gratuluję udanych badań i ślicznego synka[emoji2] faktycZnie na chwilę obecną mamy samych chłopców ale też ponoć chłopca można szybciej wypatrzyc[emoji6]

Nie wiem czy dam radę Was docZytać bo padam a Wy produkujecie na masową skalę[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry