reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

1507297047-aaaaaa.jpeg


Urwis rośnie bo nie dał się zbadać :) skakał machal raczkami, siadał :) NT 1.2 :)
 
reklama
W końcu i ja nadrobiłam wpisy [emoji3]

Na początek witam wszystkie nowe dziewczyny, super, że jest nas coraz więcej.

Gratuluję wszystkim ślicznych i zdrowych bobasów, a za te, których wyniki nie do końca są dobre trzymam mocno kciuki.

Ja to nawet nie wiem czy się jeszcze załapię na usg genetyczne, bo czekam na list ze szpitala. Wszystko mi się opóźniło z załatwianiem przez to, że się rozchorowałam i musiałam zostać w domu... No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze a maluszek urodzi się zdrowy. Chociaż nawet choroba nic nie zmieni, bo już z mężem zakochaliśmy się w naszym Młodym :)

Cześć mamuśki jestem tutaj nowa ale od kilku dni was podglądam i chciałabym dołączyć. Mam 31 lat mieszkam w uk to moja pierwsza ciąża a termin mam na 17 kwietnia[emoji7]pozdrawiam[emoji4]

oar8skjo1nm1cgrs.png

Mamy ten sam termin i w sumie jeszcze przez chwilę też jestem w UK :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W końcu i ja nadrobiłam wpisy [emoji3]

Na początek witam wszystkie nowe dziewczyny, super, że jest nas coraz więcej.

Gratuluję wszystkim ślicznych i zdrowych bobasów, a za te, których wyniki nie do końca są dobre trzymam mocno kciuki.

Ja to nawet nie wiem czy się jeszcze załapię na usg genetyczne, bo czekam na list ze szpitala. Wszystko mi się opóźniło z załatwianiem przez to, że się rozchorowałam i musiałam zostać w domu... No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze a maluszek urodzi się zdrowy. Chociaż nawet choroba nic nie zmieni, bo już z mężem zakochaliśmy się w naszym Młodym :)



Mamy ten sam termin i w sumie jeszcze przez chwilę też jestem w UK :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też przez chwilę bo końcem stycznia zamierzamy wracać do Polski[emoji16]

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
reklama
Dagi89
Super maluszek :)

Ja w teorii tez miałam płacić za każde zdjęcie u mojego ginekologa a potem wyszło tak, ze pierwsze dostałam gratis, w szpitalu mi dali i ostatnio też doktorek nic nie zawolal.
Na 7 usg mam 3 zdjęcia, ale nie prosiłam za każdym razem.

Mój malch to ostatnio wyglądał jak...koza haha

We wtorek poproszę żeby dał mi jakieś normalne [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry