reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dagi89
Super maluszek :)

Ja w teorii tez miałam płacić za każde zdjęcie u mojego ginekologa a potem wyszło tak, ze pierwsze dostałam gratis, w szpitalu mi dali i ostatnio też doktorek nic nie zawolal.
Na 7 usg mam 3 zdjęcia, ale nie prosiłam za każdym razem.

Mój malch to ostatnio wyglądał jak...koza haha

We wtorek poproszę żeby dał mi jakieś normalne [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :) dala nam 4 i kazała schować :) a tak to każde 5 f ;/
 
reklama
Ja też przez chwilę bo końcem stycznia zamierzamy wracać do Polski
emoji16.png

Pierwotnie kupiliśmy bilety na urlop świąteczny, na 15 grudnia z myślą o powrocie w styczniu. Już kilka lat nie byliśmy w tym okresie w Polsce, że tym razem twardo postanowiliśmy lecieć. Następnego dnia po zakupie biletów okazało się, że jestem w ciąży i dobre przeczucie, bo bilety mamy w jedną stronę. Jakieś dwa tygodnie później sprawdziłam konto i wyszło na to, że płatność nie przeszła (pierwszy raz chciałam zapłacić kredytówką) i biletów nie mamy... no to szybka decyzja i lecimy 7 grudnia :D Wykupiliśmy trzy miejsca, bo mamy gitarę a mąż kategorycznie odmawia dania jej do luku bagażowego... (cena przewozu to ok 50 funtów a za bilet dla gitary daliśmy 25 :D ) Do tego nie każdy przewoźnik chce podjąć się zabrania gitary...
 
mysiaka92 ja nie idę na prenatalne. Choć nie wiem czy moja ginekolog nie jest certyfikowanym lekarzem. Właśnie dziewczyny można to jakoś sprawdzić?
 
reklama
Do góry