reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Jakiejś konkretnej firmy polecasz?
Czytałam dużo jak siostra była w ciąży bo kupowałam jej w prezencie i w sumie wzięłam zwykły i sprawdził się doskonale. Myślę że nie ma sensu wydawać kupę kasy bo będziemy tego używać tak naprawdę kilka razy a potem sprzedawać po kosztach to szkoda, zresztą jak ktoś ma dość dużą faudke to tez ciężej będzie mu znaleźć nawet jak będzie miał najlepszy sprzęt. Ja pewnie jak nie będę mogła znaleźć za którymś razem to schowam do szafy i nie będę się denerwować :D i poczekam aż zacznę czuć ruchy maluszka :)
 
Dziewczyny ktore myslaly o detektorze tetna kupilyscie juz cos? Bo ja caly czas mysle nad tym anglesounds ale nie wiem sama..

Ja kupiłam Sonoline i póki co tylko raz udało mi sie złapać serduszko malucha, myśle ze pozniej moze sie przydać, a póki co to tylko sie denerwuje jak nie moge nic znalezc. Biorąc pod uwagę jak małe jeszcze sa nasze dziedziatka i jak bardzo sie wiercą to wcale nie jest dziwne, ze tak ciezko złapać tętno. Swoje łapie bez problemu.
 
Kurcze nie wiem jaki ma moja gp bo tydzien temu bez problemu znalazla serduszko i sluchalysmy

Dagi a jakiej firmy kupilas ren siostrze? Bo te angelsounds tanie sa
 
Cześć :)

Zainteresowalyscie mnie tym urządzeniem.
W sumie nie myślałam wcześniej o jego kupnie, ale okazało się ze to tutaj dość popularna sprawa i udało mi się go znaleźć w całkiem dobrej cenie. Kupiłam Angelsounds - opinie w internecie ok. W przyszłym tygodniu powinnam dostać także napisze co i jak
 
Cześć :)

Zainteresowalyscie mnie tym urządzeniem.
W sumie nie myślałam wcześniej o jego kupnie, ale okazało się ze to tutaj dość popularna sprawa i udało mi się go znaleźć w całkiem dobrej cenie. Kupiłam Angelsounds - opinie w internecie ok. W przyszłym tygodniu powinnam dostać także napisze co i jak
Ja tez go chyba zamowie
 
reklama
Ja tez tego nie kupuje

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"

Ja właśnie się namyslam. Z jednej strony ma służyć uspokojeniu mamy, ale jak nie usłyszę nic, albo coś złego to wpadnę w większą panikę niż gdybym maluszków nie kontrolowala. Chyba poczekam aż same przetestujecie:wink:
 
Do góry