reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja jeszcze nawet sie nie zarejestrowalam [emoji14] wypelnilam ,ale zapomnialam odeslac, albo moze przez inyernet to zrobie, nie? Bedzie szybciej.

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
A wy to macie z Tego bounty pack z maternity book? Bo ja nawet tego nie przejrzalam :( natomiasy weszlam na strobke i faktycznie rejestracja wyglada prosto :)
Jakos inaczej nazywaly sie te probki testery i packs 7 lat temu ...ale nie jestem sobie w stanie przypomniec jak...
Warto? Bo w szczegoly nie wchodzilam...
 
reklama
A wy to macie z Tego bounty pack z maternity book? Bo ja nawet tego nie przejrzalam :( natomiasy weszlam na strobke i faktycznie rejestracja wyglada prosto :)
Jakos inaczej nazywaly sie te probki testery i packs 7 lat temu ...ale nie jestem sobie w stanie przypomniec jak...
Warto? Bo w szczegoly nie wchodzilam...
Tak , z tego packu. Jak dla mnie wyglada to tak samo jak 8 lat temu [emoji5]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
reklama
Najlepiej 0
Moj lekarz powiedzial zebym nie brala paracetamolu bo to ze go mozna w ciazy to stara szkola a nowe badania co innego pokazuja. Ja wzielam na poczatku 2 tab no nie wiedzialam ale od tego czasu nic.
Jak masz amol to smaruj albo vicks vaporub. Sa tez sztyfty na bol glowy ale nie wiem czy sa w pl

Zimne oklady moze?

Dzieki
Najlepiej 0
Moj lekarz powiedzial zebym nie brala paracetamolu bo to ze go mozna w ciazy to stara szkola a nowe badania co innego pokazuja. Ja wzielam na poczatku 2 tab no nie wiedzialam ale od tego czasu nic.
Jak masz amol to smaruj albo vicks vaporub. Sa tez sztyfty na bol glowy ale nie wiem czy sa w pl

Zimne oklady moze?

Dzięki, przydadzą się dobre rady, bo znów wstaję z bólem głowy. Muszę w aptece dopytać co mają dla mnie na ratunek, też nie chcę brać tabletek, ale przy takim bólu podprogowym muszę reagować.
 
Do góry