reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witajcie:) Dziś kolejny raz mi pobierali krew, czy Wy tez macie polowe badań dodatkowo płatnych? Wkurzam się bo od 10 lat płace składki a jak mam iść ze skierowaniem na badania raz to okazuje się, zacytuje Pania dziś „może sobie Pani to skierowanie wziąć na pamiątkę”!! Bo z ta placówka nie maja podpisanego kontraktu i widocznie nie jest z NFZ!!! No jak nie jest jak byłam tam bezpłatnie na NFZ.i takie pieprzenia! Więc dziś na 3 badania krwi prawie 100 zł plus usługa pobrania.
Ciekawe czy tak samo jest z usługa stomatologiczna..podobno ciężarne mają bezpłatnie leczone zęby na dobrych plombach ale w praktyce nie chce mi się wierzyć skoro rutynowe badania krwi są płatne.
Miłego piątku :)!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miałam podobnie. Poprosiłam gin o WSZYSTKIE badania, Ale zaznaczyłam że chodzi mi o skierowanie by za nie nie płacić. No i pojechałam, pobrali mi milion ampulek z krwią ( mam nie widocznosc żył wiec i tak podziwiam Panią ze się udało) . Cieszyłam się, że będę miała wszystko zbadane.. A tu Pani na koniec oznajmia 340 zł. [emoji50][emoji50]
Myslalam ze moja gin przy następnym spotkaniu to zabije...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie:) Dziś kolejny raz mi pobierali krew, czy Wy tez macie polowe badań dodatkowo płatnych? Wkurzam się bo od 10 lat płace składki a jak mam iść ze skierowaniem na badania raz to okazuje się, zacytuje Pania dziś „może sobie Pani to skierowanie wziąć na pamiątkę”!! Bo z ta placówka nie maja podpisanego kontraktu i widocznie nie jest z NFZ!!! No jak nie jest jak byłam tam bezpłatnie na NFZ.i takie pieprzenia! Więc dziś na 3 badania krwi prawie 100 zł plus usługa pobrania.
Ciekawe czy tak samo jest z usługa stomatologiczna..podobno ciężarne mają bezpłatnie leczone zęby na dobrych plombach ale w praktyce nie chce mi się wierzyć skoro rutynowe badania krwi są płatne.
Miłego piątku :)!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kochana nie narzekaj bo 100zl to na prawde pikus przy tym co niektore z nas wydaja.. a zawsze mozesz ich poprosic o liste badan platnych i bezplatnych zeby wiedziec[emoji6]
 
Ja za nic nie płace. Specjalnie po to zrezygnowałam z prywatnego ginekologa bo strasznie dużo kasy na leki i badania szło.

Wczoraj zauważyłam że rano mi palce spuchly... Myślałam że minie bo tak się zdarzało ale jednak nie. Musiałam na siłę obrączke ściągać i już nie zakladalam bo się boję. Wiedziałam że w ciąży puchną rece i nogi ale myślałam że ciut później.

Czy wam też brzuch się robi bardziej włochaty? Nie jakieś ciemne włoski ale ten meszek jest dłuższy. Śmiesznie to wygląda:p

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha wczoraj do m mowie patrz jak mi wlosy na brzuchu stoja i jak je widac[emoji23][emoji23] takie bardzo jasne
 
A bralas jakis progesteron?

Biorę duphaston, luteine, metypred (to żeby nie odrzucać ciąży) i dodatkowo zastrzyki accoffil, w ulotce zastrzykow nic nie ma o ciąży, ale ten lekarz wie co robi i od samego początku stwierdził, że będzie dobrze, nawet jak zaczęłam plamic i byłam w panice. Poza tym mam witaminki różne i porządny kwas foliowy, bo nie wchlaniam.
Kredka czekamy na dobre wieści! Znam stres przed wizytą, ale radość jest jeszcze wieksza po wyjściu jak się usłyszy, ze wszystko jest dobrze:)
 
Witajcie:) Dziś kolejny raz mi pobierali krew, czy Wy tez macie polowe badań dodatkowo płatnych? Wkurzam się bo od 10 lat płace składki a jak mam iść ze skierowaniem na badania raz to okazuje się, zacytuje Pania dziś „może sobie Pani to skierowanie wziąć na pamiątkę”!! Bo z ta placówka nie maja podpisanego kontraktu i widocznie nie jest z NFZ!!! No jak nie jest jak byłam tam bezpłatnie na NFZ.i takie pieprzenia! Więc dziś na 3 badania krwi prawie 100 zł plus usługa pobrania.
Ciekawe czy tak samo jest z usługa stomatologiczna..podobno ciężarne mają bezpłatnie leczone zęby na dobrych plombach ale w praktyce nie chce mi się wierzyć skoro rutynowe badania krwi są płatne.
Miłego piątku :)!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej:) gdzie robisz badania, że skierowania nie chcą przyjąć?
 
Biorę duphaston, luteine, metypred (to żeby nie odrzucać ciąży) i dodatkowo zastrzyki accoffil, w ulotce zastrzykow nic nie ma o ciąży, ale ten lekarz wie co robi i od samego początku stwierdził, że będzie dobrze, nawet jak zaczęłam plamic i byłam w panice. Poza tym mam witaminki różne i porządny kwas foliowy, bo nie wchlaniam.
Kredka czekamy na dobre wieści! Znam stres przed wizytą, ale radość jest jeszcze wieksza po wyjściu jak się usłyszy, ze wszystko jest dobrze:)
No to dobrze jestes obstawiona lekami[emoji4] wiec nic sie nie martw!
 
Uff czyli jednak to normalne [emoji14]
Mi jeszcze się wydłużyły i sciemnialy na tej ręce z gipsem. W sumie ciekawe czemu. Jak kciuk wystaje to widać ze ciemne włoski a na drugiej zdrowej rece jasniutkie. Będzie dziwnie za tydzień jak gips zdejmą;) chyba zgole to się potem może wyrówna:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja tez mam jasniutkie na rekach i nogach
 
reklama
Do góry