reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A wiecie że ponoć w Toruńskim szpitalu jest tak, że jak się rodzi w sobotę to trzymają 3 dni a jak w niedzielę to tylko 2.. ;D Przypomniało mi się z rozmowy z ta babką z dzieckiem w poczekalni :)
I już wiem że w Toruniu warunki są super bo nie ma zbiorczych sal tylko pojedyncze i nawet z możliwością porodu w wannie i jakieś super pochylające się łóżka (ale nie znam się na tym) :)
W każdym razie mam o jedno zmartwienie mniej :) Tatusiowie oczywiście są mile widziani w porodówkach i kangurkowanie (to jest to skin to skin?)jest też dla tatusiów także full wypas :D
Ja miałam CC w Warszawie urodziłam w sobotę w poniedziałek byłam już w domu

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No my też raczej będziemy sami gotować [emoji4][emoji6]i mam nadzieję że że słoiczka będę dawać ale swoje jedzenie...zobaczymy tylko czy będzie smakować naszemu dziecku...hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joabab ja troche dawalam sloiczkow ale jakos syn nie mial fazy takiego jedzenia do 6 mca cyc...potem kaszki tarte jabko marchewka kleiki a potem juz wcibal normalne ziemniaczki groszek lososia -tylko ze widelcem na papke rozgniecione ;)
 
Kiedyś nie było tyle udogodnień co teraz jak obiadki w słoiczkach i każda mama dawała radę żeby nakarmić swoje bobasy. Można samemu spróbować robić ja przy 4 dzieciaczków w wieku 17-10 lat nie narzekam na brak pracy ale nie obawiam się, że może coś będzie nie smakowało. Wiadomo każde dziecko inne, nie zawsze musi im wszystko smakować, ja też osobiście nie lubię parę rzeczy.
 
reklama
Dziewczyny ile paracetamolu mogę łyknąć? Wzięłam jeden o 16 i ból głowy wcale nie minął.
Najlepiej 0
Moj lekarz powiedzial zebym nie brala paracetamolu bo to ze go mozna w ciazy to stara szkola a nowe badania co innego pokazuja. Ja wzielam na poczatku 2 tab no nie wiedzialam ale od tego czasu nic.
Jak masz amol to smaruj albo vicks vaporub. Sa tez sztyfty na bol glowy ale nie wiem czy sa w pl

Zimne oklady moze?
 
Do góry