reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzien Dobry Mamuski.
Ja pierwszy dzien po 2 tygodniach zwolnienia ide do pracy :( na szczescie to tylko 2 dni i...weekend! odezwe sie z pracowego kompa...;) ciekawe czy wysiedze przy biurku?
niby mam ta codeine alw wolalabym nie brac ....w pierwszym trymestrze a to jeszcze tydzien... zreszta w next Piatek mam genetyczne :) mysle ze wtedy sie uspokoje :) a teraz tak mysle ze juz cala moja praca wie ze jestem w ciazy bo mysle ze sie dziewczynom wymknelo pod moja nieobecnosc ;) nie przeszkadza mi to ale to cholernie duzo osob bedzie gratulowac :-D
Pojdziesz na dwa dni a plecy zapiepszysz jeszcze bardziej. Nie mozesz po.prostu nie isc?
 
reklama
Jak tak wizyta u gina dziala na psychike.. Przed wizyta czulam sie okropnie wszystko mnie bolało itd a po wizycie nagły przyplyw energi [emoji14] a wystarczyło ze powiedzial ze jest ok wszystko i luteina juz jest wrazie W a nie ze musze lezec i pachniec jak ostatnio
Ja mam to samo. Takie to nasze zycie od wizyty do wizyty...
A my dzis konczymy pierwszy trymestr[emoji5]
Nerwy zwiazane z jutrzejszymi prenatalnymi nie odpuszczaja...
 
Ja mam to samo. Takie to nasze zycie od wizyty do wizyty...
A my dzis konczymy pierwszy trymestr[emoji5]
Nerwy zwiazane z jutrzejszymi prenatalnymi nie odpuszczaja...

Ja też tak mam. Nastawiłam się psychicznie, (czyli nie spałam od drugiej w nocy do 5.10) że mam dzisiaj wizytę i usg. Niestety nie ma dzisiaj dla mnie miejsca, mój lekarz przejął pacjentki po szpitalu, który zamknął działalność z dnia na dzień. Chore! I muszę czekać do poniedziałku. A tak chciałabym zobaczyć czy serduszka Maluszków biją:(
Zapowiada się dluugi weekend.
 
reklama
Do góry