reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Mama1991@ cudne uczucie, mimo że to moja 3 ciąża przeżywam ja tak samo jak poprzednie. Serce rośnie jak widzi się to istotke, mój P z tych twardych, raz widziałam go tylko placzacego. My ślub braliśmy dopiero jak byłam w drugiej ciąży, kościelny z małym przyjęciem dla najbliższych. Ale my zawsze wszystko na opak robiliśmy. Dziewczyny które już miały usg genetyczne. Mialyscie dopochwowo czy przez brzuch robione,?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja najpierw miałam dopochwowo, a później jeszcze przez brzuch mój lekarz jest bardzo specyficzny taki śmieszny, że czasem jak już go widzę w warkoczykach (bo czasami sobie zaplata) to chce mi się śmiać
 
Mama1991@ cudne uczucie, mimo że to moja 3 ciąża przeżywam ja tak samo jak poprzednie. Serce rośnie jak widzi się to istotke, mój P z tych twardych, raz widziałam go tylko placzacego. My ślub braliśmy dopiero jak byłam w drugiej ciąży, kościelny z małym przyjęciem dla najbliższych. Ale my zawsze wszystko na opak robiliśmy. Dziewczyny które już miały usg genetyczne. Mialyscie dopochwowo czy przez brzuch robione,?

p19ucsqvyg9mlpha.png
[/QUOTE
Na jednej wizycie wszystko
 
reklama
Mama1991@ cudne uczucie, mimo że to moja 3 ciąża przeżywam ja tak samo jak poprzednie. Serce rośnie jak widzi się to istotke, mój P z tych twardych, raz widziałam go tylko placzacego. My ślub braliśmy dopiero jak byłam w drugiej ciąży, kościelny z małym przyjęciem dla najbliższych. Ale my zawsze wszystko na opak robiliśmy. Dziewczyny które już miały usg genetyczne. Mialyscie dopochwowo czy przez brzuch robione,?

p19ucsqvyg9mlpha.png

Najpierw miałam badanie ginekologiczne, później usg dopochwowo również ze względu na krwiaka a na końcu już normalnie przez brzuch. Piękne uczucie widzieć takiego małego człowieczka. Mój był akurat bardzo aktywny. Widziałam u męża chwile wzruszenia i chyba wtedy do niego tak na prawdę wszystko dotarło. Pomimo, że był praktycznie przy wszystkich wizytach i usg to wcześniej nie było za wiele widać.

Macie dziewczyny jakieś przeczucia co do płci? Ja od początku myślałam i czułam ze będzie chłopak a teraz nagle intuicja podpowiada córeczkę :D Chcecie wiedzieć?
 
Do góry