reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A oto i maluszek [emoji16]

1506492848-aaaaaa.jpeg





Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękne zdjęcie :)
 
reklama
Nie ma nic gorszego niż takie gadanie właśnie ze tyka bo mają w genach, jak czarno na białym widać że poprostu się obżeraja, oni to oni ale dlaczego dziecia to funduja. U nas średnia pizza na 3 (starsza nie lubi pizzy) i to zazwyczaj zostaje coś jeszcze na drugi dzień. Wolimy domowa pizze, mój P jak ma czas to robi, zdrowsza i tańsza. Czasem skusimy się na maka ale to raz na dwa miesiące. Wolę sama coś przyrządzić, domowe hamburgery, hot-dogi czy frytki. Mój P przy wzroście 169 waży od 78 do 80kg,.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Czy Wy też macie problem że snem???? Ja id trzech dni mam masakre....prawie nie śpię... ☹

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to samo, to jakiś koszmar...jak usnę to 30 ml minut u znów się budzę... bezsenność wdala się dość mocno...nie wspomnę o tym, że przy okazji co chwilę jestem w toalecie żeby zrobić siku....
 
Dziewczyny jak piszecie o wizytach to ja już nie mogę doczekać się swojej. Mam dopiero 30 października. Mój narzeczony chodzi ze mną za każdym razem, bo jest taki ciekawy co u maluszka. Za każdym razem jak jesteśmy to maluch śpi. Lekarz rusza moim brzuszkiem i się budzi. Ostatnio było fajnie widać jak pomachał rączkami, później poruszał nóżkami i zrobił fikołek, tak się śmialiśmy wszyscy łącznie z lekarzem. Ja lubie sobie pospać mój przyszły mąż także(pisze przyszły bo 16.06.2018 mamy zaplanowany ślub) to nie dziwie sie, że maluch taki śpioch. Pomyslcie sobie dziewczyny jakie było zaskoczenie jak zrobiłam test....bardzo chcieliśmy mieć już dziecko, jesteśmy razem 7 lat. Ale stwierdziliśmy że może poczekamy do ślubu żeby wszystko na spokojnie ogarnąć, a tu taka niespodzianka cieszymy się ogromnie
 
A do lekarza poszlam po to żeby zrobić cytologie, staram się regularnie badać i pan doktor oznajmił że to już 6tc jest, dokładnie 9 sierpnia to było, a jak usłyszałam jego serduszko to łezki że szczęścia poleciały
 
Mama1991@ cudne uczucie, mimo że to moja 3 ciąża przeżywam ja tak samo jak poprzednie. Serce rośnie jak widzi się to istotke, mój P z tych twardych, raz widziałam go tylko placzacego. My ślub braliśmy dopiero jak byłam w drugiej ciąży, kościelny z małym przyjęciem dla najbliższych. Ale my zawsze wszystko na opak robiliśmy. Dziewczyny które już miały usg genetyczne. Mialyscie dopochwowo czy przez brzuch robione,?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry