reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja jestem po wizycie z dzidzia wszystko ok ma 5cm.Wyniki wyszły średnio tsh 5,200 i cukier podwyższony do tego ten mocz.Jak wybiorę wszystkie tabletki na infekcje mam powtórzyć mocz i zrobić glukozę z obciążeniem.I do endo na tip top

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje tsh to 0.02 i moja go wyslala pismo do szpitala zeby sie tym zajeli
 
Czesc, jestem tu nowa. Poczytalam troche o czym tutaj piszecie. Aktualnie jestem w 10 TC. To moje pierwsze dziecko wiec mam sporo pytan i watpliwosci, stad znalazlam sie na tym forum. Jesli chodzi o objawy, sa troche uciazliwe. Totalnie nie mam apetytu na nic, od kilku tyg. Jedyne co toleruje to jablko, banan, nektarynka i kanapka z serem. Do tej pory raczej nie wymiotowalam. Dzisiaj pierwszy raz pojawily sie wymioty rano i popoludniu. Po wymiotach bol glowy. Poryczalam sie kiedy maz zapytal co mi jest powiedzialam ze nie wiem. Chyba dla tego ze mam pusty zoladek, a nie moge patrzec na jedzenie. Jestem bardzo przewrazliwiona na zapachy. Odstawilam plyny do plukania, daje mniej proszku, po ugotowaniu obiadu wietrze caly dom. Najgorszy jest zapach cebuli i czosnku. Wczoraj bylam w biedronce i jak poczulam ze pieka jakas bagietke czosnkowa myslalam ze puszcze pawia na srodku sklepu. Masakra. Z pracy zrezygnowalam szybko, w 6 tyg poniewaz mam stresujaca prace, nie chcialam sie denerwowac poza tym nie dawalam rady wstawac rano.. Sennosc, sennosc i jeszcze raz sennosc. Budze sie o 11 a o 20 juz mam ochote isc spac. W ciagu dnia tez przysypiam. Poza tym nie wiem czy Wy tez tak mialyscie ale bardzo szybko sie mecze. Wejde do mieszkania na 1 pietrze i mam zadyszke jakbym przebiegla maraton moze to zmeczenie i slaba dieta. Am nadzieje ze minie.
 
Hej Bairad . Ja w pierwszej ciąży musiałam gotować w maseczkach na usta i nos ... Miałam to samo , tyle że najbardziej na mięso, lodówki bałam się otwierać , zywilam się mandarynkami od rana do ok 16 , schudłam z 5 kg , raz skusiłam się na prowke i to był pierwszy i ostatni raz . Wszystko minęło w 2 trymestrze , czego i Tobie życzę . Senność też norma ... Ostatnio dziewczyny pisały też o tym że szybko się męczą i łapią zadyszkę .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bairad rozumiem Cie, tez mocno reaguje na zapachy. Dzisiaj z psem na spacerze przechodziłam obok śmietnika i tak mi smierdzial ze ledwo do domu zaszłam i od razu bieglam do łazienki. Zadyszka tez jest niestety. U mnie z apetytem różnie, na początku totalny brak teraz coraz lepiej ale zależy od dnia. U mnie od początku ciazy cebula nie istnieje w domu bo umieram ! Ostatnio tez jestem senna, tylko ja wstaje 9 i kładę się 22 zawsze ale w ciągu dnia mam drzemki. A teraz próbuje zasnąć, coś mnie brzuch pobolewa i ciagnie :/
 
reklama
Mam pytanie czy orientujecie sie do ktorego miesiaca mozna spac na brzuchu? To moja ulubiona pozycja do zasypiania, a boje sie ze ugniatam brzuch.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry