reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, z powodu bardzo mocnego bólu podbrzusza i plamienia pojechałam wczoraj do mojego ginekologa. Z moich dwóch zarodków pozostał tylko jeden gdyż drugi obumarł tak stwierdził lekarz.Jestem w 6tc+2 i wczoraj usłyszałam pięknie bijące serduszko naszego maleństwa - najpiękniejszy moment w moim życiu ;*
 
reklama
Hej dziewczyny, z powodu bardzo mocnego bólu podbrzusza i plamienia pojechałam wczoraj do mojego ginekologa. Z moich dwóch zarodków pozostał tylko jeden gdyż drugi obumarł tak stwierdził lekarz.Jestem w 6tc+2 i wczoraj usłyszałam pięknie bijące serduszko naszego maleństwa - najpiękniejszy moment w moim życiu ;*
Oj to taki slodko -gorzki moment ale najwazniejsze ze sie cieszysz. Gratuluje :)
A dostalas cos na bol I krwawienie?
 
Hej dziewczyny, z powodu bardzo mocnego bólu podbrzusza i plamienia pojechałam wczoraj do mojego ginekologa. Z moich dwóch zarodków pozostał tylko jeden gdyż drugi obumarł tak stwierdził lekarz.Jestem w 6tc+2 i wczoraj usłyszałam pięknie bijące serduszko naszego maleństwa - najpiękniejszy moment w moim życiu ;*
Współczuję i zarazem gratuluję[emoji5] aby teraz do końca wszystko było dobrze[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomysł ok. Każda z nas niech edytuje swój post i wpisuje nowe daty. Jeśli chcecie to mogę wziąć na siebie kalendarz zbiorczy. Będę starała się na bieżąco umieszczać i edytować wszystkie Wasze dane po każdej Waszej zmianie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Fantastycznie[emoji11]
Zrob co mozesz a my bedziemy edytowac zeby na poczatku bylo Ci latwiej a potem to juz moze jakos ogarniesz[emoji4]
 
Hej dziewczyny, z powodu bardzo mocnego bólu podbrzusza i plamienia pojechałam wczoraj do mojego ginekologa. Z moich dwóch zarodków pozostał tylko jeden gdyż drugi obumarł tak stwierdził lekarz.Jestem w 6tc+2 i wczoraj usłyszałam pięknie bijące serduszko naszego maleństwa - najpiękniejszy moment w moim życiu ;*
Na szczescie drugiemu kropkowi nic nie jest! A co lekarz powiedzial o tym co obumarl? Mialas drugi pecherzyk z zarodkiem na usg? Przepraszam ze tak dopytuje ale sama nie wiem czego sie w piatek spodziewac na usg bo ostatnio mialam jeden pusty pecherzyk
 
Na szczescie drugiemu kropkowi nic nie jest! A co lekarz powiedzial o tym co obumarl? Mialas drugi pecherzyk z zarodkiem na usg? Przepraszam ze tak dopytuje ale sama nie wiem czego sie w piatek spodziewac na usg bo ostatnio mialam jeden pusty pecherzyk
Ja jutro też się dowiem czy moja Ciąż a to nie pusty pecherzyk... ☹

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aguska bedzis dobrze:) o ktorej masz wizyte jutro?
ja w koncu nie wytrzymalam i umowilam sie jutro na usg na 12:30 :)
mam nadzieje ze wszystko ok ...ale najgorzej to nic nie wiedziec..jutro bedzie 6t6d wg OM cykle krotkie mam 23-26 dni a do zaplodnienua doszlo 26.7;) wuec na tym etapie spodziewam sie serduszka ...w pierwszej ciazy juz bylo :)
 
reklama
Do góry