reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ohoo dzwoniłam do doktor żeby się umówić na wizytę bo była na urlopie. Trochę sobie poczekam, pierwszy wolny termin 15 września i 22 września. To będzie 10 tydzień juz, dobrze ze wcześniej usg zrobiłam to będę przynajmniej ciut spokojniejsza. I tak sie marteie i zastanawiam czy wytrzymam do tego czasu

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ohoo dzwoniłam do doktor żeby się umówić na wizytę bo była na urlopie. Trochę sobie poczekam, pierwszy wolny termin 15 września i 22 września. To będzie 10 tydzień juz, dobrze ze wcześniej usg zrobiłam to będę przynajmniej ciut spokojniejsza. I tak sie marteie i zastanawiam czy wytrzymam do tego czasu

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam podobnie. Lekarka dopiero 14 wrzesnia, a dla mnie już wtedy 12 tydzień. Umówiłam się od picia do innej ale jakoś nie mam przekonania

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poroniłam w 8tc 9mcy temu - Beta zwolniła na maksa, chociaż ciagle rosła. Zastanawiam się czy iść dziś zrobić 3 oznaczenie czy tez czekać do czwartku na wizytę u gin i zapewne usg. Boję się czy to nie za wcześnie, ale kazała przyjść.
Ja bym nie robiła 3 oznaczenia,bo nie potrzebnie się zestresujesz.Teraz zostaw sprawy własnemu biegowi i dbaj o siebie i maleństwo.Sama jestem po stracie i wiem jak takie czekanie na wyniki stresuje,a stres w ciąży nie wskazany.Na pewne sprawy i tak nie mamy wpływu.Grunt to pozytywne myślenie.Trzymam kciuki żeby dzidzia zdrowo rosła [emoji3].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbym mogla robilabym usg co tydzień, by sprawdzic czy wszystko ok z dzidzia. Taki schiz ale po poronieniu boje sie kolejnej straty maluszka. Czy wy tez tak macie? :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam :)
Nazywam sie Ania i mam 23 lata. Jeszcze nie nie pewnie ale chcialabym dolaczyc , z wyliczen kalkulatora wychodzi ok 6t. Ale ja nie jestem tego pewna poniewaz jedna ciaze stracilam dwa miesiace temu dlatego niepewnie :)
Witaj moja rówieśniczko, tez mam 23 lata i myślałam ze będę najmłodsza na forum :) Może urodzimy podobnie bo u mnie zaczyna się 7t wg kalkulatora ale z okresu wychodzi 6t i 2d :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbym mogla robilabym usg co tydzień, by sprawdzic czy wszystko ok z dzidzia. Taki schiz ale po poronieniu boje sie kolejnej straty maluszka. Czy wy tez tak macie? :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez się boje po jednej stracie ale staram myśleć pozytywnie, przecież inaczej być nie może - musi być dobrze :) w sobotę mam nadzieje ze wszystko się okaże i usłyszę bicie serduszka [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji7]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry