reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Jakbym mogla robilabym usg co tydzień, by sprawdzic czy wszystko ok z dzidzia. Taki schiz ale po poronieniu boje sie kolejnej straty maluszka. Czy wy tez tak macie? :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej nie da się po stracie od tak zostawiać złych myśli z tyłu głowy.Staram się wierzyć, że tym razem będzie inaczej.Ciesze się każdym nowym dniem [emoji2].Każdy ból piersi senność i złe samopoczucie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku.


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj moja rówieśniczko, tez mam 23 lata i myślałam ze będę najmłodsza na forum :) Może urodzimy podobnie bo u mnie zaczyna się 7t wg kalkulatora ale z okresu wychodzi 6t i 2d :)

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
6t i 2d to 7 tydzien[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja za 10[emoji3] ale na twoje wyniki czekam jak na swoje[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra z tym czekaniem...mdli mnie dzisiaj okropnie, mam wrażenie że żołądek pusty mimo ze zjadlam 3 bułki dzisiaj...spac mogę na stojąco...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Masakra z tym czekaniem...mdli mnie dzisiaj okropnie, mam wrażenie że żołądek pusty mimo ze zjadlam 3 bułki dzisiaj...spac mogę na stojąco...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ja nie czuje dużego głodu, jem mało. Ale tak jak wspominałam wcześniej... Ja mogę bo mam nadwage[emoji3] mdłości mam rano, ale po zjedzeniu czegoś, mija.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry