reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
czesc dziewczyny!chce dolaczyc:)ja mam dopiero 5tydzien wiec albo kwiecen albo maj..zobaczyny co to bedzie:)dwie kreski zobaczylam tydzien temu i troche sie boje ale i strasznie ciesze!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny znacie jakieś sposoby żeby wypić chociaż szklankę soku z buraków :D mnie aż cofa a wiem ze się przyda żelazo :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pije czesto[emoji3] mam wyciskarke wolnoobrotowa. Ale nie daje sobie super rady z każdym burakiem, więc przecedzam jeszcze przez sitko, aby nie czuć było "wior"[emoji6] i wyciskam do tego sok z cytryny. Pomarańcza też jest super[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To spróbuję dodać to co piszecie może będzie lepszy :) a jak nie to zrobię gar barszczu i będę jadła codziennie :D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc dziewczyny!chce dolaczyc:)ja mam dopiero 5tydzien wiec albo kwiecen albo maj..zobaczyny co to bedzie:)dwie kreski zobaczylam tydzien temu i troche sie boje ale i strasznie ciesze!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To jeszcze kwiecień, ja mam 5+5 i termin ok 18.04

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
to mi sie jakos zle obliczylo:)
jakis nieogar straszny sie zrobilam wlasnie ostatnio..ciagle cos zapoimnam!
do tego ciagle spiaca jestem:/
ja mam synka 30.2014


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry