reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny a macie jakieś bóle? Mnie cały czas ciągnie prawy jajnik, z niego też była owulacja normalne że czuje go cały czas?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam na początku to minie.Musisz tylko pilnowac ,zeby nie było silnych skurczów.Też miałam owu z prawego.Jak ci dokucza ten ból możesz wziąść tabletkę magnezu działa rozkurczowo,a nie szkodzi dziecku jak no spa.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie jutro podjadę kupić sobie :) zresztą zaraz poszukam czy nie mam gdzieś

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam tylko taki

1502639852-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak prywatnie ale i tak będziemy dzwonić w poniedziałek żeby umówić się do położnej, jestem już po jedym poronieniu wiec niech wiedzą. Ja mieszkam w Slough to w sumie 15 min pociągiem od Londynu :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
A GP Ci juz nie wyslal o wizyte u polznej,pierwszy scan etc?
Mi to zrobili w zeszly piatek a to byl 4tydzien 1 dzien wg okresu plus mocz no I to cholerne cisnienie ktore wyszlo mocno za wysokie ale teraz w domu jest okey. Tez od razu pytala ktora to moja ciaza I ile mam dzieci zeby ustalic poronienia etc bo wtedy rzeczywiscie chyba szybciej sie pewne rzeczy robi....
Fajna rzecz tez mi powiedziala ze moga mnie na scan skierowac do King's College Hospital -jakies centrum jest tam gdzie scan robi neonatolog na najlepszym sprzecie i jakies dodatkowe badania robia -ona powiedzial ze to tak jak prywtana wizyta wiec jestem happy:).
Dobrze wiem gdzie jest Slough ;)-kiedys kiedys mialm tam znajomych a poza tym to jestem tu juz ponad 17lat I lepiej znam Londyn niz Waraszawe8-)

Ja zupelnie z innej strony Londka jestem -Bromley. Jedyna wada to malo polskich przychodni w okolicach bo I malo Polakow....jeszcze;)
 
Ja tak miałam na początku to minie.Musisz tylko pilnowac ,zeby nie było silnych skurczów.Też miałam owu z prawego.Jak ci dokucza ten ból możesz wziąść tabletkę magnezu działa rozkurczowo,a nie szkodzi dziecku jak no spa.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
ooooo a ja nie wiedzialm ze no spa szkodzi wrecz przeciwnie bylam przekonana ze likwiduje skurcze ?!:o
 
ha ha u nas nawet nie ma L4 w ciazy w UK ;)
O rety, a jak to wygląda jeśli ciąża jest zagrożona? Strasznie się cieszę że u nas jest taka możliwość. W pierwszej ciąży poszłam na l4 pod koniec 6miesiąca. Naprawdę odpoczęłam i wszystko że spokojem przygotowałam na przyjście córci na świat. Wtedy nie wiedziałam jeszcze co mnie czeka[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry