reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej Dziewczyny, na razie nie wiem ile będę pracować nie wybiegam aż tak daleko :) teraz dla mnie najważniejsze 8 tyg (przyszłe 2 tyg chyba najbardziej), po poronieniu chyba inaczej myślę ciesze się ogromnie ale strach jeszcze większy..

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, na razie nie wiem ile będę pracować nie wybiegam aż tak daleko :) teraz dla mnie najważniejsze 8 tyg (przyszłe 2 tyg chyba najbardziej), po poronieniu chyba inaczej myślę ciesze się ogromnie ale strach jeszcze większy..

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam tak samo chciała bym już planować,ale coś z tyłu głowy mówi mi ,ze jeszcze to nic pewnego.Każdy kolejny dzień po stracie jest na wagę złota.Może jak dojadę do 9 tygodnia to się uspokoje,bo w tedy odsetek poronien jest dużo mniejszy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz jestem na l4 ze wzgledu na problemy w poprzednich ciazach tj krwiaki ktore sie pojawialy w 1 trymestrze. Pierwsza ciążę cudem udalo sie uratowac i ma obecnie juz 9 lat [emoji5] niestety nastepnej juz nie[emoji20]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Też mam tak samo chciała bym już planować,ale coś z tyłu głowy mówi mi ,ze jeszcze to nic pewnego.Każdy kolejny dzień po stracie jest na wagę złota.Może jak dojadę do 9 tygodnia to się uspokoje,bo w tedy odsetek poronien jest dużo mniejszy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego w pracy powiem od razu żeby wiedzieli że mają do czynienia z kobietą w ciąży a nie jak wtedy czekałam na wizytę.... ale musimy wierzyć że będzie dobrze :) będą małe szkraby :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz jestem jestem na l4 ze wzgledu na problemy w poprzednich ciazach tj krwiaki ktore sie pojawialy w 1 trymestrze. Pierwsza cisze cudem udalo sie uratowac i ma obecnie juz 10 lat [emoji5] niestety nastepnej juz nie[emoji20]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
To koniecznie od samego początku na zwolnienie, będzie dobrze :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a macie jakieś bóle? Mnie cały czas ciągnie prawy jajnik, z niego też była owulacja normalne że czuje go cały czas?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlatego w pracy powiem od razu żeby wiedzieli że mają do czynienia z kobietą w ciąży a nie jak wtedy czekałam na wizytę.... ale musimy wierzyć że będzie dobrze :) będą małe szkraby :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak naprawdę nie wiele zależy od nas.Jak się dba o siebie nie dźwiga i nie robi nic żeby świadomie szkodzić.
Jak w twojej pracy szybciej się dowiedzą to lepiej ,bo wiadomo ,ze kobieta w ciąży nie wszystkie czynności może wykonywać,a zdrowie własnego dziecka zawsze na pierwszym miejscu.


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry